Yüzücü Mayosu Yüzücü Kimliğine Uygun Özellikleriyle Yanınızda!

 

Yüzücü Mayo Modelleri

Yüzücü mayosu çeşit, çeşit seçenekleri ile sizleri bekliyor. Genç kızlar için ideal olan 36 bedenden 46 bedene kadar varan seçenekleri ile herkesin bedenine uygun tercihlerde bulunabileceği yüzücü mayolarında her renk ve desenden modeller de söz konusu olmaktadır. En önemli markaların eşliğinde sizlerle buluşturduğumuz yüzücü mayolarında kumaş özelliklerinin yüzücü kimliğine uyum sağlayacak türden olmasına da ayrıca dikkat ettik. Bu ölçüde su itmesindeki yüksek performans ile dikkat çeken yüzücü mayoları kuruma özellikleri bakımından da oldukça hızlıdır. Seçim yaptığınız mayolara göre tek ya da iki parçalı olabilen hatta yine seçiminize göre bonesi dâhilinde üç parça olabilen yüzücü mayolarında ödeme kolaylığını her zaman için ön planda tutmaktayız. Kapıda ödeme ve kredi kartlarına vade farksız 9 taksit seçenekleri sunmaktayız.

 

Yüzücü Mayosu Olabilecek En Ekonomik Fiyatlarıyla

Şortlu Yüzücü Mayosu

Seçiminizde!

Yüzücü mayosu seçimlerinizde göğüs kısımlarında yer alan mayo petlere denk geleceksiniz. Bu özellik yüzerken daha rahat olmanızda etkili olacaktır.  Dünya standartlarına bakıldığında en iyi mayo standartlarını karşıladığı görülen yüzücü mayolarında en doğru kumaşlara yer verilmektedir. Özel olarak tasarlanan yüzücü mayolarında isterseniz havuz isterseniz de deniz keyfinizin tadını gönül rahatlığı ile çıkarabilirsiniz. Amatör de olsanız profesyonel de olsanız rahatlıkla kullanabileceğiniz yüzücü mayolarında istediğiniz tasarımlara göre seçimler yapabilirsiniz. İster sırt çaprazlı ister şortlu isterseniz de elbise tarzlı yüzücü mayoları olabilecek en makul fiyatları ile seçimlerinizde. O halde renk, renk model, model birbirinden güzel mayolar arasından seçim yapmak için acele etmelisiniz.

Yüzücü Mayosu Modelleriyle Şıklık Yüzerken De Yanınızda!

Yüzücü mayosu yeni sezona damgasını vuran modellerle yanınızda oluyor. Bir mayodan daha fazlasına sahip olan görüntüsü ile adeta büyüleyen şıklığını ise asla bir kenara bırakmayan yüzücü mayosu aksesuarlı modelleriyle karşınızda. Peki, bayanların dikkatini en çok çeken yüzücü mayosu hangisi? Çok daha rahat güneşlenebilmeniz adına sırt kısmının açıkta bırakıldığı modeller bayanların en çok rağbet ettiği seçeneklerden biri olmaktadır. O halde sizler de daha rahat güneşlenebilmek, yüzerken de şık olabilmek ve rahatça yüzmenin tadını çıkarabilmek isterseniz karşınıza çıkardığımız yüzücü mayolarından birini tercih edebilirsiniz.

Genç Kız Yüzücü Mayo

Profesyonel Havuz Mayosu

 

Bayan Yüzücü Mayo

Paçalı Yüzücü Mayo

 

 

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir