Yarım Kapalı Mayo ve Havuzda Giyilebilen Yarım Haşemalar

Daha önceki yazılarımızı okuyan takipçilerimizin de bileceği gibi, yarım kapalı mayo alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunu irdelemiştik.  Ve Mayıs 2017’deyiz. Haziran ayı yaklaşıyor, siz de tatil planları için hareketli tatlı sevinçler yaşıyorsunuz. Eşinize bir erkek haşeması, çocuğunuza güzel bir deniz şortu almak için araştırmalara başladınız. Kızının havuzda rahatça yüzebileceği yarım kapalı mayo modelleri ve kendiniz için de en şık olan, kaliteli bir haşema arıyorsunuz. Her geçen sene daha genç tasarımcıların çalışmalarıyla ortaya çıkan birbirinden güzel rengarenk modeller stoklara girmiş durumda. omuz askılı, yaka detaylı, spor tasarımlı, klasik ve otantik baskıların ön plana çıktığı ve daha yüzlerce çeşit yarı tesettür mayo modellererini Tiklaalbeni.com kategorilerine eklenmiştir. Size tek yapmanız gereken şey, akıllı telefonunuzu ya da bilgisayarınızı alıp arkanıza yaslanıp size yakışacak en şık ürünü bulup satın almanız. Evde değilseniz şarjınızın dolu olduğundan emin olun. 🙂 Çünkü bu modellere defalarca ve uzun uzun baka kalacaksınız.

Evet, tatilinizi geçirebileceğiniz onlarca islami oteller sizleri bekliyor. Hem de Türkiye’nin her bölgesinde sizi rahat ettirmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Unutmayın ki otel rezervasyonunuzu ne kadar erken yaptırırsanız o kadar uygun fiyata bulursunuz.

Deniz için tasarlanan yarım kapalı mayo modelleri

Adasea 3058 Elbise Maqyo

Bundan sonraki yazımızda İslami Oteller konusunu irdeleyeceğiz.

Bizi takip ederseniz bu konuda da geniş bilgi sahibi olacaksınız.

Tatilinizi Antalya’da geçirecekseniz satın alacağınız yarım kapalı mayo modellerinin kumaşına dikkat etmelisiniz.  Antalya’nın deniz suyu aşırı tuzludur.

Tuz oranı yüksek denize gireceğiniz mayo kumaşı full likralı olmalıdır.

Seçeceğiniz kumaş özelliği: %80 Polyamid %20 Elastan olmalıdır.

Tatilinizi Bodrum, Kuşadası gibi deniz suyunun daha hafif ve serin olduğu bölgelerde yapacaksanız çok para vermek istemiyorsanız süprem kumaşlı ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Havuz için en ideal yarım kapalı mayo modelleri

‘İlle de deniz şart değil, biz tatilimizi otel içinde, rahatça geçireceğiz. Yeyip içip yan gelip yatacağız’ diyorsanız size güzel bir havuz yarım kapalı mayo lazım.

Havuzda en ideal kapalı mayo modeli askılı, sıfır kol ve kısa kollu tesettür mayo modelleri olacaktır.

Bu modellerin taytı diz altına kadar geleni de var, diz üstü modelleri üreten markalar da 2017 sezonda artık var. Ve bu modele bir örnek: Adasea 3058 elbise mayo modelidir. (ürün örnek resmi sağ tarafta)

Ve buna benzer çok şık modelleri hemen incelemek ister misiniz? Yarım Kapalı Mayo.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir