Yarı Kapalı Mayo Tercihi Nasıl Olmalı ?

siyah yarım kapalı mayo
kaliteli yarım kapalı siyah mayo

Merhabalar!.. Bu yazımızın konusu, tesettürlü olmayan açık giyinen kadınların plaj giyim alışkanlıkları. Yaz sezonu plajlar ve havuzlar kadın erkek, çoluk çocuk karışık bir şekilde yine dolacak. Muhafazakar kesim tatil için tenha yerleri ve islami otelleri seçerken, normal giyinen kadınlar ise standart bölgelerde ve otellerde tatil tercih etmektedirler.

Mayo çeşidi olarak vücudun özel bölgeleri dışındaki yerlerin gözükmesini umursamayan hanımlar genelde bikini, tankini, etekli mayo gibi ürünleri tercih etmektedirler. Bir de vücudun tamamını örtmek istemese de belli bölgelerini kapatmak isteyen kadınların yarı kapalı mayo tercihleri yer yıl artmaktadır. . Mayo giyen kadınların %60’ı artık yarım taytlı, kolsuz ve kısa kollu mayo modelleri tercih ediyorlar.

Kolsuz Yarı Kapalı Havuz Mayo Modelleri

Kolsuz mayolar, diğer adıyla sıfır kol mayolar çokça tercih edilmektedir. Bunların bazılarının taytı yarım, bazılarının diz altında, bazı modellerin ise kısadır. Eğer tercihiniz sıfır kol, yani kolsuz kapalı mayolardan yana olacaksa koltuk altınızın tahriş olamasına dikkat edin. Her marka farklı kol açıklığı kullanmaktadır. Model model de değişir. Önce model resmine bakın. Seçiminizi koltuk altı ve yaka açıklığına göre yapın. Eğer karar veremezseniz 02125302222 telefon numarasını arayarak kapalı mayo konusunda uzman kişilerden destek alabilirsiniz.

Tercih sizin artık. Birbirinden şık ve yüzlerce çeşit ürünleri incelemek için yarı kapalı havuz mayo kategorisini inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli taytlı, kısa kol mayoların yanında uygun fiyatlı ürünler de seçenekler arasındadır.

yarım kapalı mayo
Yanı Püsküllü Kolsuz Tarz Mayo ALS3591 Mavi

Yarım Kapalı Mayo Modelleri ve Fiyatları

2019 yaz sezonu için üretilen yarı tesettür mayo modelleri döviz kurlarının yüksek olmasından kaynaklı olarak fiyatlar biraz yüksektir. Ancak alternatifler yok değil. 1. kalitede üretilen ürün fiyatları 150 TL’den 350 TL’ye kadar değişmektedir. Özellikle Haşema markalı yarım kapalı modellerde fiyatlar yine yüksek. Yeni tesettür mayo markası Ege Mayo modelleri de 59 TL’den başlayan fiyatlarla bu yıl çok tercih edilecek gibi gözüküyor.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir