Yarım Kapalı Mayo Nasıl Olmalı?

Kış aylarında kapalı havuzlarda olsun, termal otellerde olsun en çok tercih edilen yüzme giyimi yarım kapalı mayo modelleri seçerken dikkat nelere dikkat etmeniz gerekir.

Kumaş türü olarak İiki çeşit yarı tesettür mayo vardır.

1: Dokuma kumaş ( halk arasında paraşüt kumaş olarak bilinir )

2: Likralı mayo kumaşı

3: Likrali 2. kalite süprem kumaşı.

Bu üç kumaşın dışında jarse veya dalgıç kumaşı ( scuba ) olanlarını tavsiye etmiyoruz.

Tesettür Yarım Kapalı Mayo

1: Dokuma kumaşı olan yarım kapalı mayolar bol modellerdir. Ancak bol olması vücuda yapışmayacağı anlamına gelmez. Suya girdiğinizde vücudunuza yapışır. Bu da normaldir. Sizin dikkat etmeniz gereken şey iç mayo sütyeni giymenizdir. Yarım kapalı havuz mayolarında iç kap vardır. Bazı markalarda bedene birleşiktir, bazı markalarda ise ayrıdır.

2: Likralı yarım kapalı mayo modelleri 1. kalite ürünlerdir. yani bikini kumaşı ne ise ful likralı yarı tesettür mayolar da öyledir. Dikkat edin! Ful likra yazıp da süprem ya da dalgıç kumaşlı yarı tesettür mayo satan firmalar olabilir. Adını hiç bilmediğiniz firmalar üç beş model yapıp ‘ben tesettür mayocuyum’ diyenler vardır. Buna dikkat edin! O yüzden tesettür mayouzu güvenilir, uzun zamandır bu işi yapan siteleri tercih edin! En çok tercih edilen tesettür mayo, haşema kumaşıdır.

Uygun Fiyattlı Yarı Tesettür Mayo Modelleri

3: Süprem kumaşlı kısa kollu mayolar da daha uygun fiyat avantajı gözetilerek üretilen ürünlerdir. Bu ürünler tiklaalbeni.com kapalı mayo kateorisi müşteirlerinin 5 yıldır deneyimleyip olumlu puan verdikleri ürünlerdir. Hem uygundur hem de havuzda giyildiğinde çabuk deformae olmuyor. Ayrıca süprem kumaşlı likralı tesettür yarım kapalı mayo modelleri kategorisinde birbirinden güzel modeller bulunmaktadır.

Bunların dışındaki ürünlere yaklaşmamanızı öneririz.

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir