Tesettür Mayo Seçimi Nasıl Olmalı?

 

Yarı Tesettür Mayo

Tesettür mayo seçimi nasıl olmalı sorusuna bu makalemizde cevap bulacaksınız. Bu yazımızı dikkatle okursanız kendinize en uygun tesettür mayonuzu seçebileceksiniz. Cennet ülkemiz Türkiye’mizin her bir köşesinde denize girebilmekteyiz. Bu durum tesettür mayo seçimi yaparken biz tesettür mayo üreticilerini bölgeye göre farklı tarzlarda haşema üretmeye sevk etmiştir. Rengarenk desenler, modern tasarımlar, sade ama görseli müthiş tam kapalı tesettür mayolar ve daha niceleri. Uzun tesettür mayo, yarım haşema, çeşit çeşit kapalı mayo modellerini beğeninize sunduk.

Her Yaşa Göre Tesettür Mayo

Kendinize sormanız gereken ilk soru şu olmalı: Yaşıma uygun tesettür mayo modelleri hangileridir?

Armes 8403 Deniz kızı Serisi Tesettür Mayo 1. kalitedir.

Yaşınız gençse tercihiniz eşarpsız modern tesettür mayo olabilir. Bu modellerin sadesi de var hareketli tasarıma sahip haşemalar da var. Armes Deniz Kızı Serisi Tesettür Mayo çok beğenilenler arasındadır. (fotoğrafı yandadır)

Orta yaşlı kadınsanız tesettür mayo tercihiniz tiklaalbeni tesettür mayo modelleri arasaında dar taytlı ama üst kısmı dize kadar uzun haşemaları tercih edebilirsiniz. Eğer tesettür mayonuzu havuzda kadınlar arasında kullanacaksanız diz altı tayt ve kısa kollu yarı tesettür mayo, kapalı mayo modelleri tercihiniz olmalıdır.

İleri yaşlardaysanız bol haşemaları tercih edebilirsiniz.

Anneniz için ise tam tesettür mayo modelleri tercihiniz olmalıdır. Anneler için tesettür mayolarda 56 bedene kadar geniş beden seçeneği mevcuttur.

Tesettür Mayo Giyme Amacınız Nedir?

uzun tesettür mayo modelleri

Kendinize tesettür mayo giyme amacınızı sorun. Yüzmeyi iyi biliyorsanız seçiminiz likralı, kaymayan ve sıkmayan haşema olmalı. Yüzmeyi bilmiyorsanız, sadece serinlemek ve plaj havası almak için tesettür mayosu seçecekseniz tasarımsal tam kapalı mayo modellerini tercih edin! Vücut hatlarınızın gözükmesini istemiyorsanız dokuma tesettür mayoları tercih etmelisiniz. (halk arasında paraşüt kumaş olarak da bilinir.) Hem denizde hem de havuzda giyecekseniz yelekli tesettür mayo modelleri tam size göre olacaktır. Tasarımı en güzel olan tesettür mayo modellerimizi bu kategorimizde göreceksiniz. Sayfanın altındaki haşemalarımız en şık modellerdir.

Kısaca her yaşa ve tarza göre tesettür mayosu mevcuttur. Fiyat aralığı ise 59 TL den 320 TL’ye kadar değişmektedir. Tesettür mayo kategorimizde filtreleme alanından fiyat aralığı belileyerek istediğiniz fiyatlı tesettür mayolarını listeleyebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Farklı hayat tarzınız yoksa eğer yaz sezonu tesettür mayo seçiminiz tarzınızı değiştirecek nitelikte olmalı. 2018 ilkbahar yaz  sezonu için üretilen öyle değişik ve tarz tesettür mayolar var ki tıklaalbeni tesettür mayo modellerini görünce şaşıracaksınız.

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir