Tesettür Mayo Müşteri Yorumları

Tesettür Mayo 2018 Modeller

Merhaba ben tesettür blog yazarı Rüya. Bu yazımızda sizlere tesettür mayo satın alan müşterilerimizden gelen şikayet ve memnuniyetler hakkında kısaca bilgi vereceğim. Bu bilgiler tesettür mayosu tercihi yaparken sizin de işinize çok yarayacaktır. Buraya tıklayarak Tesettür Mayo ürünleri inceleyip sipariş verebilirsiniz. Öncelikle dikkatimizi çeken en önemli soru, müşterilerimiz tesettür mayosu seçerken kumaşını merak ediyor ve genelde internette doğru kumaş bilgisi verilmiyor. Bundan ö

nceki yazılarımızı, makalelerimizi okuyanlar için tekrar olacak ama önemli olduğu için kumaş zelliklerini tekrar belirtiyorum; Eğer 1. kalite mayo kumaşı tercih etmek istiyorsanız ürün kumaş özelliğnde %80 polyemid %20 Elastan değerleri olması gerekiyor. Piyasada ve Haşema markası hariç tüm markalar mikro süprem kumaşını bazı ürünlerinde kullanır. Mikro siprem kumaş özelliği ise; %88 Polyemid %12 Elastandır. İki kumaş özelliği arasındaki u değer yakınlığı sizi aldatmasın. Arasında çok büyük farklar vardır. Tabi fiyatları da kendi kalitesine göre değişmektedir.

Tesettür Mayo Kumaşı Nasıl Olmalı?

Adasea 4079 Denizaltı Tesettür Mayo

İncelediğiniz tesettür mayonun özelliğini okumalı ve siparişinizi ona göre vermelisiniz. www.tıklaalbeni.com tam tesettür mayo ve haşema modellerinde her ürünün kendi kumaş özelliğini ayrıntılı belirtmiştir.

Bir başka öne çıkan soru ise ‘yapışmayan tesettür mayosu hangisi?’

Yapışmayan tesettür mayo hangisi? sorusunu ikiye bölüyoruz.

1: vücut hatlarınız belli olmasın mı istiyorsunuz ve bu yüzden mi yapışmayan olsun istiyorsunuz?

2: Sudan çıktığınızda üzerinize yapışmasın ve hemen kurusun mu istiyorsunuz?

Vücut hatlarınız belli olmasını istemiyorsanız likralı dar tesettür mayoları tercih etmeyin. %100 dokuma polyester haşema modellerini tercih etmelisiniz.

Likralı olup da biraz bol olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Yelekli haşema adı verilen jile takımı modellerini de inceleyebilirsiniz.

Tesettür Mayolarda Model Farkı

En çok sorulan sorular arasında bir de tesettür mayo modelleri ile haşema modelleri arasında ne fark var?’

Hiçbir fark yok. Sadece isim farkı. Muhafazakar kesimin yaz tatili ihtiyacını karşılamak için tesettürlü kadınların denizlerde ve havuzlarda yüzebileceği tesettür mayo modellerini ilk kez Haşema markası üretmiştir. Deyim yerindeyse dininin gereğini yerine getirerek yaşayan kadınların imdadına yetişti.

Haşema lisanslı marka olduğundan kapalılara yönelik kapalı mayo üreten firmalar ürünlerine Haşema ismi koyamazlar.

Dolayısıyla ürünlerini Tesettür Mayosu, veya Kapalı Mayo olarak adlandırmaktadırlar.

Her yıl ve ilk kez tesettür mayosu, yani haşema 🙂 satın alacaklar için yardımcı bir yazı olmuştur umarım.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir