Tesettür Mayo Modellerinde Rahatlık Mı Önemli Şıklık Mı?

Birbirinden modern 2018 model tesettür mayolarla yaza merhaba deyin!

Tesettür mayo seçimi nasıl olmalı, tesettürlü olanların güneşten, denizden,  kumdan, havuzdan mahrum kalma sorunu üretilen birbirinden güzel mayolarla tarihe karıştı. Kışın yorgunluğunu denizde atmak isteyen tesettürlü kadınlar için birbirinden kaliteli mayolar üretildi. Yaşam tarzınızdan sıfır ödün vererek milenyum çağının bu niğmetlerinden faydalanabilirsiniz. Tabii hemen akıllara  tesettür mayo alırken rahatlık mı, şıklık mı önemli sorusu geliyor. Yazın kavurucu sıcağında tesettürlü mayolarla serinleyeceksiniz.  Vücudunuzun tamamını kaplayan kapalı, yarı kapalı pek çok tesettür mayo modeli mevcut. Tesettürlü mayolar sayesinde gönül rahatlığıyla tatilin tadını çıkarmanıza hiçbir şey engel değil. Hem rahat hem şık hem de uygun fiyata tesettür mayo bulmak mümkün.

Öncelikle beğeneceğinizi düşündüğümüz modelleri tesettür mayo linkine tıklayarak inceleyip güvenle sipariş verebilirsiniz.

Peki Tesettür Mayo Seçimi nasıl Olmalı?

En trend tesettür mayo www.tiklaalbeni.com da

Sakın heyecanlanmayın tesettür mayo seçimi nasıl olmalı, hemen  kafanızı meşgul eden sorunun cevabını veriyoruz. Önce okuyun sonra tesettürlü mayonuzu gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Öncelikle tesettürlü mayo üretimi kocaman bir sektör haline geldi. Tesettürlü mayo üreten birçok firma var. Ve her bedene göre firmaların ürettiği bir çok model de mevcut. Seçmekte epey zorlanabilirsiniz. O yüzden bu detaylara özellikle dikkatinizi çekmek istiyoruz. Önceliğimiz neymiş hemen hatırlatalım rahatlık ve şıklık

1- Siz siz olun rahatınızdan ödün vermeyin.

Hareket etme önceliğiniz olmazsa olmazınız olmalı.  Bol alırsanız kötü durur. Dar alırsanız ıslandığında vücudunuza yapışarak çirkin bir görüntü oluşturur.

2-  Uygun kumaştan üretilen mayo seçimi de oldukça önemli.

Tesettürlü mayo seçerken kumaşın kalitesi, inceliği, kalınlığı, kolay kuruma özelliği oldukça önemlidir. Sudan çıktığınızda kolay kurumayan tesettür mayolar ciddi hijyen problemlerine sebep olabilir. Bu arada sudan çıktığınızda tesettür mayonuzu temiz suyla durulayıp sıkmadan kurutursanız mayolarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

3- Şıklığınızdan ödün vermeyin.

Teninize en uygun mayoyu seçmeyi ihmal etmeyin. Tesettürlü mayo seçimi yaparken hem yükselen trendleri dikkate almalıyız hem de bize yakışıp yakışmamasını da es geçmemelisiniz.  Birbirinden güzel tesettürlü mayolarla sahillerin havuzların en gözdesi siz olabilirsiniz.

Tam tesettür Mayo İle Deniz Keyfi Sizi Bekliyor.

Tesettürlü mayo modellerinde pek çok model mevcut. Kolları açık olan da bileğe kadar kapalı olan da…  Sadeliği sevenler için lacivert siyah renkler üzerine dijital baskıyla yerleştirilen kelebek, çiçek ve bir çok desen mevcut. Ama siz siz olun desenli bir tesettür mayosu tercih ettiyseniz sade bir bone kullanın. Ve haşema bonesinin başınızdan kaymayan sağlamlıkta olmasına da özellikle dikkat edin. ,

Uyarması benden uygulaması sizden.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir