Tesettür Mayo Modelleri ve Kumaş Özellikleri

Gerçek Haşema Marka Haşema, Resmi Haşema Markası tiklaalbeni

Merhabalar! Yine çok beklediğimiz yaz sezonu geliyor. Tatil planları yapılacak; otellere bakılacak, ‘tatilimizi bu sefer hangi bölgede yapsak’ diye aile içinde sohbet edilecek. Çocuklu aileler çocuklar için özel tasarlanan muhafazakar otelleri seçecekler. Çocuksuz aileler de belki daha esnek, otel dışında kültür gezisi de yapılabilecek bölgelerde tatil yapacaklar. Ama tatil seçiminiz nasıl olursa olsun o denize ve havuza mutlaka girilecek. Haşema da giyseniz güneş altında mutlaka durulacak. Dolayısıyla seçeceğiniz tesettür mayo modelleri kumaşına çok dikkat etmelisiniz. Neden mi? Çünkü deniz suyu ortalama %3.5 tuz (çoğunluğu sodyum klorür iyonları) içerir. Havuz suyundaki klor de kumaşlara zararı vardır. Tesettür mayo kumaşı iyi seçilmezse çabuk bozulup yıpranmasına yol açar.

2018’in başındayız ve yeni sezon tesettür mayo modelleri hızla stoklarımıza girmeye başladı. Stüdyomuzda katalog çekimleri yapıldıktan sonra satışa sunulacak. Yaz sezonu hazırlıkları devam ederken kapalı mayo siparişlerinizi vermeden önce tesettür mayo seçiminde nelere dikkat etmelisiniz? Bu makalemizi okuduktan sonra en doğru tam kapalı tesettür mayo kumaşını seçip, kendi vücut hatlarınıza, boy ve kilo oranına göre en doğru model ve beden tercihinizi yapabileceksiniz.

Öncelikle tesettür mayo kumaşı nasıl olmalı sorusuna cevap verelim.

Tesettür mayo kumaşı likralı ve dokuma olarak ikiye ayrılır.

Tesettür Mayo Modelleri Nasıl Olmalı?

Tesettür Mayo

1- Kumaş içeriği %80 Polyemit %20 Likra olarak yazılan Ful likra olarak nitelenen kumaş.

İçeriğinde %20 likra bulunan kumaşlar 1. Sınıftır. En iyi ve en çok terci etmeniz gereken tesettür mayo kumaşıdır. Suyu hemen iter ve sudan çıktığınızda vücudunuzda su birikintisi hissetmezsiniz. Ağırlık yapmaz. Denizin tuzlu suyuna en dayanıklı kapalı mayo kumaşlarıdır. Dolayısıyla fiyatları 130 – 300 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar modelden modele fark eder.

2- Süprem kumaş. Kumaş özelliği %88 Polyemit %12 Likra olan süprem kumaş.

Süprem kumaşından üretilen tesettür mayo modelleri 1. Sınıf mayo kumaşına göre daha uygundur. Biraz incedir. Çok fazla kullanılınca sarkma ihtimali vardır. Ama bu durum normaldir. Bu özelliklerdeki mayo kumaşı da müşterilerin uygun fiyatlı tesettür mayo isteklerini karşılamak için üretilmiştir. Ve gerçekten kumaşından üretilen çok şık tasarımlı tam tesettür mayo modelleri var. Havuzda da denizde de giyebilirsiniz ve kaplıcalarda giyebileceğiniz yarı tesettür mayo tercihinizi de yapabilirsiniz. Fiyatları 60 TL ile 140 T arasında değişmektedir.

Tesettür mayonuzu daha uzun sürekli kullanmanız için çamaşır makinesine atmayınız. Her kullanım sonrası elde ve ılık suda yıkayınız.

Jarse kumaşından üretilenler. Aslında jarse kumaşını yazmaya gerek yok fakat bu ürünler de uygun fiyatlara satılıyor. Size doğru bilgiyi vermek istiyoruz. Jarse kumaşı en ucuz kumaş modelidir. Bu kumaş kullanılarak üretilen ürünlerde modeller güzel olabilir ama çok kalitesizdir. Güneş görsün veya görmesin vücudu yakar. Tercih etmemenizi öneririz. Ama kullan at şeklinde 1 kere kullanacaksanız ve çok para vermek istemiyorsanız tercih edebilirsiniz.

Vücuda Yapışmayan Tesettür Mayo Modelleri

Dijital baskılı tam tesettür mayo

Şunu unutmayın! Gerçek mayo kumaşı likralı olandır. Ama dokuma kumaşından üretilen tesettür mayo modelleri vücut hatlarının belli olmasını istemeyen kadınlara yönelik üretilen tesettür haşemalardır. Özellikle Jile tesettür mayoları gövdesi dokuma, kolları likralı ama bedene sabit ve alt kısmı bol veya dar tayttan üretilen çok beğenilen, kullananların memnun kaldığı tam tesettür mayo modelleridir.

Tesettür mayo içine ne giyilir? Üst ve altı dokuma olanları bol oldukları için genelde herkese açık, erkeklerle karışık denize girilen yerlerde tercih ediliyor. Vücut hatlarının belli olmaması için dokuma tesettür mayonuzun iç kabı mutlaka olmalı. Uygun fiyatlı dokuma tesettür mayolarının içinde iç kap yoktur, file astarlıdır. Bu şekilde giyemezsini

z. İçinize mutlaka bikini giymeniz gerekmektedir.

Bu arada Armes tesettür mayosu yeni tesettür mayo modelleri ile bu yıl adından söz ettirecek. Yeni sezon için hazırlıklarını tamamladı. Tüm modellerini en uygun fiyat avantajı ile tiklaalbeni.com’da da satışa sunmuştur.

Şunu kesinlikle unutmayın! Tesettür Mayo satın alacağınız sitenin kumaş özellikleri kısmında kumaş bilgisini doğru vermesi çok önemlidir. Yalan yanlış veya umursamadan eklenen bilgiler olabilir. Biz müşterilerimize her zaman en doğru model, fiyat ve kumaş bilgisini vererek %100 müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz. Sizden gelen teşekkürler de bunun kanıtıdır.

Bu haftaki yazımızda sizlere tesettür mayosu kumaşı hakkında en doğru bilgileri verdik. Seçiminizi artık daha kolay yapabilir, rahatlıkla tesettür mayosu siparişinizi verebilirsiniz.

__________

 

 

 

 

 

 

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir