Tam Kapalı Haşema Mayo Seçiminiz Nasıl Olmalı

Haşema ilk olarak denize ve havuza girmek isteyen tamamen kapalı kesimin ihtiyacını karşılamak için tesettür kıyafetlerine benzeyen mayo kumaşından üretilen tam kapalı haşema çeşidiydi. Ve sadece birkaç model ve renkte üretilmişti. Yıllar geçtikçe insanların yoğun ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda farklı renk ve modeller üretilmeye başlandı. 2017 yılında haşema markaları artık genç tasarımcılarla çalışmaya başladı. Bu genç kızların çok gelişmiş bilgisayarların da kolaylığıyla çizdiği modeller bu yaz fırtınalar estiriyor. Su damlacıklı modellerden tutun, marin tesettür mayo modellerine kadar çok değişik tasarımlar ön plandadır. Dijital baskı yöntemiyle Picasso sanatının ürünlerin kumaşına yansıtıldığı tam kapalı mayo modelleri de yine bu yaz ortaya çıkmıştır.

Kapalı Haşema Mayo Modelleri 

Türkiye’nin her bölgesinden esinlenilerek üretilen ürünler insanlar tatile gidecekleri bölgelere göre de seçebiliyorlar artık. Bu seçimin yapılabilmesi için en geniş bilgiyi yine tiklaalbeni.com vermektedir. Akdeniz bölgesinden etkileşimle üretilen modeller deniz görselli, mavi, güneşli ve hareketli desenlerden oluşmaktadır. Ege bölgesi hayranları için bu görsellere biraz daha yeşil, mürdüm ve beyaz renkler eklenmiştir. Tam kapalı modellerin üst kısmı kısa olanları da var uzun olanları da var. Tarzınıza göre seçim yaparken kenid beden ölçülerinizi bir mezure ile ortaya çıkarın. Satın alacağınız tiklaalbeni sitesini arayın ve beden ölçüleri bilgisini verin. Böylece esnek ve esnek olmayan tam kapalı haşema modellerinin size göre en uynun olanını seçebilirsiniz.

Yelekli Jileli Haşema Modelleri

Adasea 2021 Jileli tesettür mayo ve yelekli tesettür mayo modelleri son zamanların çok tercih edilenleri olmaktadır. Desen seçeneğinin fazla olduğu jileli haşemalarda yeni sezon picasso serisi ön plana çıkmaktadır. Sanatsal tasarımlar artık bayan haşemalara işlenerek çok değişik ve şık modeller yeni sezonda beğeninize sunulmuştur. Bu veriler tiklaalbeni.com müşteri memnuniyeti ve yorumlarından derlenerek ortaya çıkmıştır. Müşteriler memnuniyetlerini genelde satın aldıkları haşemanın yorum bölümüne yazmaktadırlar.

   

 

 

Haşema H-2343 Rodos

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir