Şortlu Mayo Nasıl Olmalı Diye Merak Edenler Böyle Buyursun!

Şortlu Mayo

Tatilin vazgeçilmezi olan değerli okuyucularımızın rahatınızı düşünerek  şortlu mayo nasıl olamalı sorusunun yanıtını sizlerle paylaşacağız.  Yazın sıcağında birbirinden güzel desenlerle dizayn edilmiş şortlu mayo modelleri ile serinleyeceksiniz. En estetik mayo mu?  En ucuz mayo mu? En rahat mayo mu? Tabi ki hepsini bir arada bulmak mümkün. Enfes bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız şortlu mayo nasıl olmalı sorusu hayati bir önem taşıyor . Uzun şortlu mayolar, şortlu elbise mayolarının envai çeşidin mevcut olduğu, en güzel modeller tatilinizi şenlendirmek için sizleri bekliyor. Esnekliğiyle  bedeninizin şeklini alan 2018’in en trend  model mayolarının şıklığı sayesinde yazın gözdesi siz olacaksınız. Şortlu mayonuzu seçtiyseniz gelsin güneş, gelsin kum, gelsin deniz, gelsin muhteşem serinlik.

Peki mayo seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

İki Parça Şortlu Mayo

Piyasada birçok şortlu mayo modeli mevcut. Ama şortlu mayo nasıl omalı?  İlk başta rahat  mı, yüzme hızınızı engelliyor mu, kullanım amacınıza uygun  mu? Eğer tüm bu sorulara evet cevabı veriyorsanız doğru mayoyu seçerek mantıklı bir alışveriş yaptınız demektir. Gelişen teknolojiyle birlikte mayo kumaşlarının çabuk kuruyan özelliğe sahip olmaları mayo seçerken olmazsa olmazlarımızdan. Bazı şortlu mayolarda kaliteli kumaşı ve göz kamaştıran deseni olabiliyor fakat yeterli mi değil! Dikişlerin kalitesi kumaş ve desen kadar önemli. . Dikişlerin sağlam ve teninizi rahatsız etmeyecek şekilde olmasına dikkat etmeyi unutmayın. Deniz suyunun tuzu, havuzun kloru derken kalitesiz mayolar suyun keyfini kabusa  çevirebilir. Hem cebinizi hem keyfinizi düşünerek alacağınız şortlu mayolarla şimdiden iyi tatiller.

Yüzmeyi Keyifli Hale Getirecek şortlu Mayo Modelleri

Şortlu mayo olmadan yüzmem diyenler ‘uzun şortlu mayo nasıl olur?’ sorusunun yanıtını da aldınız. O zaman hemen şortlu mayo siparişi vermeye başlayabilirsiniz. Böylece yüzme sporunun saymakla bitmeyen yararlarından bolca faydalanabilirsiniz. Şortlu mayo nasıl olmalı sorusunu yanıtladıktan sonra şunu da belirtmeden geçmeyelim. Herkes kendine yakıştırdığı mayoyu giymeli. Her yaştan insana göre mayo da mevcut. E o zaman giydiği mayonun rahatlığıyla yüzerek hem ruh hem beden sağlığınızı en güzel şekilde koruyarak fit olabilir zinde kalmayı başarabilirsiniz.  Ee şortlu mayonuzu da aldıysanız vakit kaslarınızı güçlendirme, kilo verme, serinleme vakti. ne duruyorsunuz o zaman haydi yüzmeye.

 

 

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir