Pratik Bone Şal Modelleri Rüzgarı Esiyor

Bone Şal Modelleri

Pratik bone şal modelleri

Baştan ayağa en şık en u

yumlu en rahat kıyafetleri de giymek istiyorum. Ama tesettürlüyüm istediğim kıyafetleri bulmakta zorlanıyorum düşüncesi artık tarihe karıştı. Moda tasarımcıları sizler için kolları sıvadı. 2018 de tesettür rüzgarları en moda renklere bürünerek her zevke hitap ederek fırtına gibi esiyor. Şimdi konumuza hemen girelim. Bugün tesettürün baş tacı olan olmazsa olmaz eşarp ve şalın yerini devrettiği pratik bone şal modelleri konusundan bahsedeceğiz.

Tesettürlü Olup Zamanı Kıymetli Kadınlardan Mısınız?

Ya da tesettürlüyüm ama eşarp takamıyorum. Eşarbımı yapana kadar bir sürü zaman kaybım oluyor. Üstelik eşarbım da düzgün durmuyor. E şal takmakta bana göre değil. Artık iğneyle uğraşmak istemiyorum. Durun durun sakin. Derin bir nefes alın arkanıza yaslanın şimdi bu sorunlarınız tarih olacak. Bone şal diyoum bone şal. Hem paratik hem kullanışlı. Üstelik şıklıkta da rakip tanımıyor.

Bone Şallar Her Tarza Her Bütçeye Uygun

2018’de trend olan bone şal modellerinde pek çok model mevcut. Tarzınız ister klasik ister spor olsun sorun değil. Hem spor hem klasik tasarımlar mevcut. Mıknatıslı şal, hazır bone şal, abiye bone şal, burgu bone şal ve daha niceleri fazlasıyla var. Kumaşlarında da pek çok çeşit mevcut. Triko, pamuklu, esnek sandy, pliseli, penye kumaş ve daha bir sürü çeşit. Kullanılan kumaşlar  terletmeyerek  kafanızın nefes almasını sağlıyor. Bu arada boneler kafa yapınıza yüz şeklinize kolaylıkla uyum sağlıyor. Pratik kullanıma uygun modeller uygun fiyat avantajlarıyla da sizlere bolca seçenek sunuyor. Eşarp, şal yapma derdinden de kurtarıyor. Toplu iğne meşgalesine de son veriyor.

Zamanınızı ve şıklığınızı düşünen moda tasarımcıları cebinizi da düşündü. Hem şık hem cep yakmayan pratik bone şal modelleri   kolaylıkla bulunabiliyor. Mağazaya gidip deneyemem vaktim çok değerli diyorsanız teknolojinin bizlere sunduğu müthiş fırsatla online alışveriş yapabilirsiniz. Ama sitelerin güvenilirliğini iletişim bilgilerini kontrol etmeyi unutmayın.  Zamanı kıymetli kadınlar, satın alacağınız bone şalları huzurla özgüvenle takacağınız nice mutlu günler ve karlı mutlu alışverişler diliyorum.

 

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir