Özel Tasarım Bone Şal Modelleri

Bone Şal Modelleri

Günümüzde tesettür giyimin modada çok etkin olduğu aşikardır. Tesettürlü bayanların tarzlarını modaya uygun olarak belirledikleri ve günlük hazır bone şal kombinlerinde trend ürünleri seçtikleri bir gerçektir. Bu seçimlerinde de özellikle bone şal tercihleri tüm kombinlerini oldukça etkilemektedir. Bu önem doğrultusunda ise her zaman dikkat ettiğimiz nokta şıklık ve rahatlığı bir arada sunulmasıdır. Tesettürlü hanımlar için en önemli konu aslında bu iki noktanın da pratiklikle buluşturuluyor olmasıdır. Son derece pratik olan bone şal modelleri ile tesettürlü hanımlar günlük kombinlere uygun bone şallar kullanabileceksiniz. Ayrıca bunun yanında gün boyu herhangi bir rahatsızlık yaşamayacaklarından emin de olacaksınız. Çünkü bone şalların pratikliği sayesinde gün boyunca oldukça rahat hareket edeceksiniz..

Pratik Bone Şal Modelleri

Günümüzde tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği bone şal modelleri kullananlar hem kolaylığı hem de şıklığa ulaşmaktadırlar. Evde, işte, okulda vs. yani aslında her yerde rahatlıkla kullanılabilen pratik bone şal modelleri ile birlikte tesettürlü hanımlar oldukça memnun kalacaklardır. Yani aslında hem spor olarak hem de klasik her gün tercih edilebilmektedirler. Rahatlıkları ve şıklıkları sayesinde bone şallar 2018 yılında tesettür giyimde en çok rağbet gören modeller arasında yer almaktadır. Sizler de tarzınızı bu çeşit çeşit ürünlerle şıklık katabilirsiniz.

Bone Şal Modelleri ve Fiyatları

Model ve renk olarak oldukça fazla çeşidi olan hazır bone şallar hazır kalıpta, bandana şeklinde, zincir bandana, dökümlü şekillerde, abiye kombinlere uygun şekillerde, dantelli, gümüş dantelli, burgulu, şifon, güpürlü, tül, leopar modelleri vb. gibi birçok farklı çeşitte üretilmekte ve tesettürlü bayanlara birçok farklı seçenek sunulmaktadır. Ayrıca modellerimiz çeşitlilik yanında bağlama seçeneği olarak da farklılıklar sunmaktadır. Modellerimiz 2018 yılının trend modelleri arasında yer almakta ve gün geçtikçe de daha fazla ilginin arttığı gözle görülmektedir. Şalların duruşundan memnun olmayan birçok bayanın tercih etmekte olduğu bone şal modelleri sayesinde bu tarz problemler de ortadan kalkmıştır. Tak ve çık şeklinde bir kolaylık sağlamakta olan bone şal modelleri ile sizlerde oldukça memnun kalacaksınız. Tercihinizi her zaman bu modellerden yapacağınıza emin olabilirsiniz.

 

 

Bone Şal Modelleri
Siyah üzeri beyaz çizgili bone şal modelimize bayılacaksınız.

Özel günlerinize saatlece hazırlanmayın! Hazır bone şal modelimizi hemen sipariş verip keyfini sürebilirsiniz.

 

En çok satılan puanlı hazır bone şalımız siyah, beyaz ve sade renklerle kombin yapılabilir. Özel günlerde çok şık bir tarzınız olacak!

Lacivert seven hanımlara özel beyaz üzeri lacivert çizgili bone şal. Çok şık, biraz daha spor tarzında hareketli ortamlarda iyi gider.

 

En şık pratik bone şal modellerimizdendir. hem puanlı hem klasik tarzda her ortamda giyebilirsiniz.

Dış ve iç ortamlarda, düğün veya kına gecesi gibi özel günlerde giyebileceğiniz çok satan bone şal modeli tam size göre.

 

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

2 thoughts on “Özel Tasarım Bone Şal Modelleri

  Handan Doğan

  (Ekim 23, 2018 - 11:16 pm)

  Bone şal modelleriniz gerçekten çok güzel. başka yerde böyle güzel tasarımlı hazır eşarp göremedim. Sanırım tiklaalbeni.com dan satın alacağız di mi?

   tiklaalbeni

   (Ekim 23, 2018 - 11:18 pm)

   Merhaba Handan hanım! Evet, bone şal modellerimiz özel tasarımdır. tiklaalbeni.com’dan güvenle sipariş verebilirsiniz. İster Türkiyenin her yerinden ister Acrupa’dan sipariş verebilirsiniz. Bone şal modellerimizi Kapıda ödemeli de sipariş verebilirsiniz. Bundan sonraki makalelerimizi de takip etmenizi öneririz; hazır eşarp, pratik şal, şal modelleri ile ilgili yazılarımız ilginizi çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir