Mayo ve Bikiniye En Güzel Alternatif Etekli Mayo

Etekli Mayo

En uzun beklediğimiz zaman tabi ki tatil zamanı. Bekle bekle gelmez. Gelince de hemen biter. Bir yıl boyunca hayalini kurduğumuz yaz tatili kapı da! Ege kıyıları güney kıyıları yaza merhaba demeye hazır bir şekilde siz değerli tatil sevenleri bekliyor. Tatile giderken de bir kadın için olmazsa olmaz mayo seçimidir. İşte bizde sizin seçiminizi kolaylaştırmak için 2018’in en gözde mayo modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Tatil planınızı yapmadan önce etekli mayo modellerinde bikinilerde neler trend? Hangi modelleri tercih etmeliyiz? Ne giysek yakışır?  Renkli mi, sade mi, uzun mu kısa mı?  Sırtı açık mı, kapalı mı? Etekli mayo mu şortlu mayo mu? Şimdi bu soruları cevaplandırmaya çalışalım.

Çiçek Desenli Elbise Mayo

Değerli kadınlar hangi mayoyu alsam diye kafanızın karışması çok normal. O kadar fazla model ve marka var ki… Doğal olarak çeşitler arttıkça mayo modeli seçmekte de zorlanıyoruz. Her ne model olursa olsun önceliğiniz size yakışanı seçmek ve seçtiğiniz mayo modelinde rahat etmek olmalı.

Desenli Elbiseli Mayo

Neden Etekli Mayo Tercih Etmeliyiz?

Ne şıklığımdan ne de rahatımdan ödün veririm diyenlerden misiniz? Cevabınız evetse etekli mayo tam size göre. Her zevke her bedene göre tasarlanmış birbirinden sportif ve şık elbise mayo ve etekli mayo görselleri aşağıdadır. Desenli etekli mayo seviyorsanız en güzel renkleri bir araya getiren dijital baskılı birbirinden şık etekli mayolar var. İçten şortlu tasarlanmış mayo modellerinden birkaç tanesini sizinle paylaşalım. Gördüğünüz model desenli seven bayanlar için tasarlanmış. Pembe tonlarında çiçeklerin serpiştirildiği model. Kollarının açık alması rahatça yüzmenizi sağlayacak. Böylece güneşin kumun denizin keyfini rahatlıkla çıkaracaksınız.

Elbise Mayo Modelleri ve Fiyatları:

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir