Vücudunz İçin En Uygun Mayo Seçimi Nasıl Olmalı?

Vücuda Uygun Mayo Seçimi Nasıl olmalı?

Merhaba değerli kadınlar. Bugün sizlere vücudumuza uygun mayo modelini nasıl seçmeliyiz? Ne giysek yakışır? Normal kıyafetle mayo bedenlerimiz aynı mı olmalı? Mayomuzu seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Bunlara değinerek yaz gelmeden mayo alışverişlerinizi yapmanıza bir nebze olsun kolaylık sağlamaya çalışalım.

Yaz mevsimi yaklaşınca hepimizi bir telaş sarıyor. Öncelikle bayan mayo veya bikini seçerken realist olmalıyız.  Zayıf olanlar nasıl görüneceğim derdine düşerken kilolu bayanlarda fazlalıklarımı nasıl saklayacağım derdine düşer. Mayo giymek için herkes 90-60-90 olmak zorunda değil. Gelişen teknoloji tekstil firmalarını da harekete geçirdi. Her renge her bedene her zevke göre mayo modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Vücuda Uygun Mayo Seçimi Nasıl olmalı?

Atletik Vücutlu Kadınlar Nasıl Mayo Seçmeli?

Eğer omuzlarınız geniş kalçanız dar ise erkeksi vücuda sahip olan kadınlar kategorisine giriyorsunuz. Mayo seçerken yüksek bel mayo seçmeniz bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlar. Mayonuzda ufak detaylara yer ver

menizi daha feminen olmanızı sağlar.

Üçgen Vücutlu Kadınlar Nasıl Mayo Seçmeli?

Kalçalarınız geniş omuzlarınız dar ise üçgen vücutlu bayanlar kategırisine giriyorsunuz. (Diğer adıyla armut tipi de deniyor) İki parçalı bikini seçmeniz daha iyi görünmenizi sağlar. Boyundan bağlı mayo modeli ile omuzlarınızın daha estetik görünmesini sağlar. Bikini altını seçerken ise kesinlikle düşük bel ince ipli yandan bağlamalı modelleri seçmeniz bacak boyunuzun daha iyi görünmesini sağlar.

Kıvrımlı ve Dengeli Vücutlu Kadınlar Nasıl Mayo Seçmeli?

Kalçalarınız ve omuzlarınız dengeli bir görünüme sahip kadınlardansanız mayo seçerken pek zorlanacağınız söylenemez.  Sadece tek parça mayo alırken dikkat edin. Çünkü seçeceğiniz mayo modeli sizi daha kilolu gösterebilir. Straplez tarzında mayo kullanmamaya da özen gösterin. Çünkü göğüs bölgenizi düzleştirerek vücut hatlarınızın kötü görünmesine sebep olabilir.

Küçük Göğüslü Kadınlar Nasıl Mayo Seçmeli?

Göğüsleri küçük olan kadınlar kategorisindeyse fırfırlı desenli straplez moyo modelleri tam size göre. Yine de biraz destek arıyorsanız balenli dolgulu üstler kendinizi daha mutlu hissetmenizi sağlayabilir.

Büyük Göğüslü Kadınlar Nasıl Mayo Seçmeli?

Mayo satın alırken üst bedenle alt beden doğal olarak farklı olmak zorunda. Arkadan ve boyundan bağlanan kalın askılı üstleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Uzun Bacaklı Kadınlar Nasıl Mayo Seçmeli?

Uzun bacaklı kadınlar. İyi hoş şanslısınız ama bacaklarınızın direk gibi upuzun görünmesini istemiyorsanız dikey çizgili mayo seçmemenizi ve tavsiye ederiz. Tek renk mayo seçmemeniz de daha estetik görünmenizi sağlar. Canlı renkleri olan mayokini modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kısa Bacaklı Kadınların Mayo Seçmi Nasıl Olmalı?

Eğer kısa bacaklı bayan kategorisine giriyorsanız bacaklarınızı uzun göstermek için yüksek belli mayo modellerini seçmelisiniz.  Dikey çizgili mayo modellerini bacaklarınızı uzun göstermek için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Alt bikininizi sade seçip üst bikininizi renkli desenli seçerseniz olduğunuzdan daha iyi görünebilirsiniz.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir