Lifestyle Turkey 2018 Tesettür Mayo Markaları

tesettur mayo
Tesettür Mayo Modelleri

Türkiye’de muhafazakar giyim ve yaşam alanı oldukça geniştir. Bu etkileşimden oluşan tecrübeli firmalar ve modacıları uluslararası bir ortamda buluşturmanın hedefiyle yola çıkan Lifestyle Turkey fuarı bu sektörün global platformu olacaktır. Muhafazakar giyim markalarını dünya genelinde markalaştırma hedefi olan Lifestyle Turkey fuarı TADEG işbirliği ile 15 – 17 şubat 2018 tarihleri arasında ICC İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirildi.

Yılların birikmiş tecrübelerini sergileyen tesettür markaları yanında, muhafazakar modacılar genç nesillerin ortaya çıkardığı moda akımını dünyaya yaymak istiyorlar. Bireysel tesettür modacılarının da katıldığı Lifestyle Turkey 2018 katılımı oldukça renkli ve dinamikti. Muhafazakar moda tasarımcıları, muhafazakar hazır giyim firmaları, gelinlik, eşarp, abiye mağazalar incirinden tesettür mayo markalarına kadar çok geniş alanda faaliyet gösteren firma sahiplerine düşüncelerini sorduk.

Tesettür Mayo Markaları Lifestyle Turkey’de

Taytlı Elbise Mayo

Muhafazakar giyim tarzı olan hanımların birçoğu yaz ayları yaklaşırken Tesettür Mayo modasını yakından takip etmeye başlar. Kapalı mayolarının kalitesinden ziyade her geçen yıl artan tesettür mayo modelleri ve fiyatları karşılaştırmaları sürekli yapılır. Biz de hanımların kafasında

oluşan ‘Tesettür Mayo Nasıl olmalı?’ sorusuna cevapları direkt 1. ağızdan aldık.

Lifestyle Turkey 2018 fuarına katılan tecrübeli mayo markası Armes firmasının sahibi Serdar Bey ile kısa ve etkili bir sohbet gerçekleştirdik. Armes firması bikiniden mayokini modellerine, yüzücü mayo modellerine, çocuk mayolarından elbise mayo ve etekli mayo modellerine kadar çok şık ve değişik tasarımları ve uygun fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bu yıl Lifestyle Turkey’e katılmalarının sebebini, beklentilerini ve sonuçlarını sorduk Serdar Bey’e.

Hanımların Tercihi Yarı Tesettür Mayo ve Yarım Kapalı Mayo

Yarı Tesettür Mayo
Yarı tesettür Mayo

Serdar Bey şunları söyledi: ‘Dünya genelinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak ve Tesettür Mayo Modelleri tanıtımını yapmak için Lifestyle Turkey’e katıldıklarını dile getiren Serdar bey özetle şunları söyledi: Bize özel tasarımları ve kalitesi olan tesettür mayo modellerimizi dünya tanıtmak istiyoruz. Lifestyle Turkey’e katılmadan önce nedense çok bir beklentim yoktu aslında. Ama katıldıktan sonra gelen teklifler ve kaynaştığımız yurt dışı firmaları oldu. Bu Armes markası için de önemliydi. Katılım süresince değişik yurt dışı firmalarıyla tanışma imkanı bulduk ve kaynaştık. Bildiğiniz gibi son yıllarda muhafazakar kesimin tam tesettür mayo ihtiyacını her yönüyle karşılıyoruz ama dikkatimizi çeken bir mesele var. Tesettür giyimi tercih etmeyen kişiler belli bir yaşı geçtiklerinde artık yarım kapalı mayo giyinmeyi tercih etmektedirler. Hatta vücudunun belli bölgelerinin gözükmesini istemeyen çoğu genç kızlarımız da taytlı mayo veya yarı tesettür mayo giymeyi tercih etmeye başladılar. Bu durum bizi dinamik çizgileri olan ne çok açık ne de çok kapalı olan yarım kapalı mayo dediğimiz modelleri üretmeye teşvik etti ve böylece sadece tesettür mayo değil, tesettürlü olmayan hanımlara da hitap etmeye başladık. İşte şuanda tüm kapalı ve yarı kapalı mayo modellerimizi uluslararası alanda faaliyet gösteren firama ve onların da müşterilerine sunma imkanını bulduk.’

 

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir