İstanbul’a Kar Ne Zaman Yağacak 2018 ?

2018’de ne zaman kar yağacak?

Kar, beyazlığı, temizliği temsil eden, doğal olduğu kadar muhteşem bir olaydır. Yaşanan olumsuzluklardan sonra toparlanmak adına, beyaz bir sayfa açılması sözünü çok kullanırız. Kar yağdığında mikropların yok olup hastalıkların biteceğini çok kez duymuşuzdur büyüklerimizden. Kar ne zaman yağacak her şey bir yana çocuk ruhumuz ortaya çıkar ve çekinmeden o duyguyu yaşayabileceğimiz bir fırsat sunar bize kar. En keyif aldığımız şey ise yağan kara ilk basan olmanın verdiği haz. Çocukların beklediği diğer sebep tatil olsun evde kalıp tadını çıkartalım, dinlenelim oluyor. Ekstra tatilin ne zararı var?

2018’de Kar Ne Zaman Yağacak?

Kışlık kıyafetler, kar maskesi ve kar eldiveni hazır mı? İstanbul, Ankara başta olmak üzre Türkiye geneline Kar ne zaman yağacak sorusuna artık cevap verebiliriz, Meteoroloji’den gelen bilgilere göre 2018’in ilk kar yağışı ocak ayının ortalarında olacağı bekleniyor. Ve 1 veya 2 hafta keskin soğukların yaşanacağı öne sürülüyor.Bir sabah uyandığımızda bembeyaz bir nesneye dönüşmüş olacak ağaçlar. Ev halkı birbirine haber verecek ‘dışarısı bembeyaz’ diye. Sıcacık evimizin camından bakmaya benzemez dışarıda dolaşmak, sıkı sıkı giyinip hiç üşümeden karın tadını çıkaralım.

Karın Tadı Nasıl Çıkartılır?

Her şeyden önce termal içlik giymelisiniz ve uzun süre kar altında kalmak niyetiniz varsa montunuzun profesyonel olması gerekmektedir. Kar pantolonlarının iç kısmı polar birleşimi olduğundan bu tür pantolonların altına içlik giymeniz gerekmez. Karın keyfini çıkartmak için en önemli giyim aksesuarı kar eldiveni modelleridir. Kartopu yapmak için parmaklarınızın rahat hareket etmesini sağlayan bayan kar eldivenleri, çocuk kar eldiveni ve erkek kar eldiveni modelleri seçiminizi özenle yapmalısınız. Size tavsiye edeceğimiz kar eldiveni modelleri bu yazımızın göreceğiniz, sizin için özel olarak seçilen suya dayanıklı kar eldivenleri modellerini inceleyebilir, https://www.tiklaalbeni.com sitesinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

 

 

Kar Maskesi Modelleri

 

 

 

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir