Her Ortamda Tercih Edilen Atkı Modelleri Hangileridir?

Kadın Atkı

Soğuk hava Türkiye genelini etkisi altına almaya başladı. Kışlıklarımızı dolaptan çıkarırken eksiklerimizi görüp tamamlamak için alışveriş sitelerini gezinmeye başladık bile. Soğuk kış günlerinde en çok tercih edilen atkı bere ve eldiven modellerini sizler için araştırdık. Özellikle iç mekanlarda tarz bir hava verdiği için bazı kadın bere modelleri tercih edebilirsiniz. Her ortamda giyilebilen erkek ve bayan bere modellerinin resimlerini bu makalenin en altında inceleyebilirsiniz. Dünya genelindeki modacıların hangi olaylardan esinlenerek ortaya çıkardığı atkı modelleri tasarımlarını inceledik. En önemli tasarımcıların ortaya çıkardığı tarzları özellikle Türkiye’deki en büyük bere atkı eldiven üretimi yapan firmalara önerdik. Yapılan toplantılar sonucu ortaya çıkarılan ve ilk kez www.tiklaalbeni.com ’da online satışı olan atkı bere eldiven takımlarından bazılarını bu makalenin en altında görebilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği renkler Siyah, Ekru, Haki, Gül Kurusu ve Kırmızı renkler 2’li ve 3’lü atkı setlerinde kullanılmıştır.

 

Atkı Bere Bayan

 En Çok Tercih Edilen Bere Eldiven ve Atkı Modelleri

Her geçen sene daha iyisi, güzeli ve kalitelisini üretmek için çalışıyoruz. Geçen sene en çok satılan erkek atkı ve bayan atkı bere takımları ile bu yıl öne çıkan renkler, tarzlar ve güncel olaylardan esinlenerek tasarlanan ürünler birleştirildi. Kadınlar kürk ponponlu bereleri çokça tercih ediyorlar. Klasik bir hayat tarzı olan hanımlar da ressam bere, yani arkası düz ve hafif sarkan bereleri tercih ediyorlar. Bazı öne çıkan atkı modelleri ve fiyatları sıralıyoruz.

Kadın atkı

Atkı Modelleri ve Fiyatları

Bayan Atkı Modelleri:

1: Kırmızı Kadın Atkı FO-4520 Bu model en çok beğenilen çok kaliteli bir bayan atkı modelleri Üstelik 44,90 TL fiyatıyla çok satılmaktadır. 5 ayrı renkte üretilmiştir.

2: Angel Atkı Bere Eldiven Takımı FO-371 Adını meleklerin güzelliğinden alan Angel Atkı bere takımı, yeni 2018 model bayan atkı setleri arasında en çok beğenilen modellerdendir. 6 farklı renk çeşidi vardır. Bu modelin beresi kürk ponponludur ve eldivenleri parmaklıdır. Atkısının uç kısımları ponpon rengi ve bere etiket rengiyle aynıdır.

3: İnci Atkı Bere Eldiven Üçlü Set SV-507 Atkısında be beresinde tek tek elle işlenmiş inciler mevcuttur. Siyah, Bej, Lacivert, Kırmızı renk çeşidi mevcuttur. Fiyatı 53 TLdir.

4: İstanbul 606 Kadın Atkı Bere Eldiven 3’lü Set En çok tercih edilen rengi Ekru ve Antrasittir. Çok kaliteli ve şıktır. Eldivenleri parmaksızdır.

5: Ebba Atkı Bere Eldiven Takımı Fonem 13032 Pembe, Antrasit ve Bej renk kobininden oluşan ve her ortamda her kıyafete uyan çok şık bir üründür. Beresi ponponsuz, eldiveni parmaksızdır.

Erkek Atkı Modelleri:

1: Erkek Atkı Deep 14021 Klasik düz ve uç kısımları püsküllü atkıdır. Fular tarzında da kullanılabilir. Örgüdür. Siyah, Lacivert ve Gri renk seçenekleri mevcut.

2: Tıklaalbeni Erkek Atkı Bere Takımı Ürün kodu 62161. Yumuşaktır. Özel üretimdir. Sade ve klasik bir atkı modelidir.

3: Jazz Müzik Erkek Atkı Bere 2’li Set Bu model üzerinde müzik notası ve Jazz Music detayı vardır. Çok şıktır. Beresi iplidir ve en önemlisi de yünden üretilmiştir. Sıcak tutar.

Yüzlerce çeşit atkı bere eldiven modellerinden öne çıkanlardan bazılarını sizler için açıkladık. Artık kışlık alışverişlerinizde nasıl atkı bere seçeceğinize daha rahat karar verebileceksiniz.

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir