Haşema Kullanımı ve Kumaş Özellikleri

Haşema Tıklaalbeni

Haşema beğendiniz ve satın alacaksınız ama kumaşının ne olduğunu bilmiyor, bilseniz de anlamadan satın alıyorsunuz. İşte bu önemli noktada siz değerli okuyucularımız için önemli notlar içeren bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Beğendiğiniz ürünü satın almaya karar vermeden önce pişman olmamanız için kumaş özelliklerini mutlaka öğrenmelisiniz.

Öncelikle haşema linkine tıklayarak en iyi havuz, deniz ve kaplıca modellerini inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Kararınızı verirken size en uygun tesettür mayo modellerinin kalitesi hakkında bilmeniz gereken en önemli şeyleri bu yazımızda bulacaksınız.

Tatilinizi ailenizle birlikte mi yapacaksınız, yoksa herkesin olduğu bir ortamda mı yapacaksınız? Eğer kalabalık yerde denize veya havuza girmeniz gerekiyorsa tam kapalı modelleri tercih etmelisiniz. Bu modeller de üçe ayrılır:

1: Likralı, yani vücuda yapışan modeller de ikiye ayrılır, dar olan spor haşemalar, biraz daha bol olan likralı modeller.

2: Polyester olan dokuma kumaşından üretilenler.

3: Jileli tesettür mayo, yani yelekli üç parça olanlar.

Dokuma kumaşı tesettür mayoların kumaş çeşitliliği yoktur. Ancak  Tıklaalbeni Haşema markası biraz öndedir. Dokuma kumaşı diğer markalara göre daha kalitelidir, yumuşak ve su itme özelliği daha etkilidir.

Haşema Kumaşı Nasıl Olmalı?

Tesettür Mayo Tıklaalbeni

Kumaşına dikkat etmeniz gereken şey, tam kapalı mayo modelleri likralı olanlardır. Dünya standartlarında en iyi mayo kumaşı oranı %80 polyemid %20 elastan. Bu oranı gördüğünüz likralı ürünler 1. sınıftır ve %100 su itme özelliği vardır. Bir de süprem denilen daha ince ve likra oranı az modeller uygun fiyatlı bir kapalı mayo satın almak isteyen kadınlar için idealdir. Bu modeller kumaşı ucuz olduğundan üretim maliyetleri düşük olup, uygun fiyata satılabiliyor. Süprem kumaşın likra oranı ise %88 polyemid %12 elastandır.

Şimdi, gelelim jile takımına, yani üstünde yeleği, içi likralı olan 3 parça olan modellere. Yelekli, yani Jileli tesettür mayo modellerinin üstü polyesterdir, hemen hemen hepsi fermuarlıdır. Haşema markası bu sene çift kürsörlü fermuarlı modeller üretmilmiştir ve iç likralı parça kumaşın tamamı 1. sınıftır. Adasea tesettür mayo ve diğer markalar yelekli modellerin iç kısmını süprem kumaştan imal etmektedir. Bu da tercih edilmektedir ayrıca.

Haşema Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Tesettür mayo modelleri ve fiyatları hakkında artık daha net karar verebilirsiniz.

Ortalama kalitedeki bir ürün 110 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Yüksek kalitedeki ürünleri 150 TL ile 250, 350 TL’ye kadar satın alabilirsiniz. Bu fiyatları genelde Haşema markasının yeni sezonlarında görmekteyiz. Bu fiyatlar sezon sonu yarı yarıya düşmektedir.

Bir de jarse kumaşı olan yeni türeyen ne idüğü belirsiz ürünler vardır, bu ürünler 40, 50, 60 TL’ye bile satılabiliyor. Bu ürünlerden uzak durun! Modelini beğenip almaya karar verirseniz iki kere düşünün! Belli başlı markalar jarse kumaşını kullanmazlar.

www.tiklaalbeni.com her ürün özelliğinde kendi kumaşının özelliklerini güvenebileceğiniz şekilde belirtmiştir. Bu çok önemlidir. Çünkü insanlar modeli güzel görüp satın aldığı ürün eline geldiğinde kumaşı süprem ise genelde beğenmiyorlar. Ama bu özellikleri görüp, rahatlıkla karar verip güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

______________________________________

Bu Kategorimizdeki Haşemalaarı Güvenle Satın Alabilirisniz.

Tıklaalbeni farkıyla hemen sipariş verebilirsin. Dilersen Kapıda Öde!
Adasea 4081 Modern Tasarım Tesettür Mayo
Tesettür Mayo

tıklaalbeni.com tesettür mayo modelleri bir tık yakınında
Adasea 4082

 

Adasea 4087 Koyu Lacivert – Tesettür Mayo

Adasea 4072

 

Deniz Tesettür Mayo

Muhafazakar Tesettür Mayo

 

Hasema Gupse

Haşema H-2424

 

Şık, Sade ve Spor Birleşimi

Haşema 2458 tiklaalbeni

 

Yarım Kapalı Mayo

Siyah Haşema

 

Uzun Haşema

Haşema H-2474 Aydan

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir