Haşema Çise Modelleri Bu Yıla Damga Vurdu

Çizgili tesettür mayo olarak da tabir edilen Haşema Çise, yani Haşema N-6083 Modelleri 2017 yaz sezonu tesettür mayo modellerinde en çok satanlar listesinin başında geliyor

Özellikle genç kızların tercih ettiği Haşema Çise, tasarımında siyah üzeri yatay ince çizgiler ile gayet şık bir görünümü tesettür mayo tüketicilerini cezbetti.

Ürün yelekli değilir. Likralı kolları polyester, fermuarlı uzun bedene sabittir. Jileli tesettür mayo aslında yelekli olan değil, budur.

Üstü fermuarlı uzun, kolları ve taytı likralıysa bu tesettür mayoya jileli haşema denir.

Çizgili Tesettür Mayo

Haşema Çise modeli, satışa çıktığı aynı hafta tükendi. Kapalı kadınların tercih etme sebebi, sade ve spor çizgilerin bu modelde ikisi bir arada olduğunu ve giydiklerinde üzerinde çok şıkHaşema Çise N-6083

 

 

durduğunu belirtiyorlar. Zaten Haşema markası kalitesini bilen kapalı mayo tüketicileri tiklaalbeni.com güvencesiyle bu modelleri ilk haftada bitirdiler. tıklaalbeni satış uzmanları, haşema çise modellerinde şuan ön sipariş aldıklarını ve gönderilerin 11 Temmuz Salı günü yapacağını belirttiler. Tatile hazırlanan bazı müşterilerimiz sırf bu modeli beklemek için tatillerini ertelediklerini de sözlerine ekliyorlar.

En kaliteli kumaştan üretilen Haşema Çise N-6083 modellerini tiklaalbeni.com’da her renk ve bedende bulmak mümkün.

Haşema Çise N-6083

 

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir