Hangi Haşema Kullanışlı ?

Tesettür Mayo 2018

‘Tatlim geldi’ diyenler şimdiden alışveriş yapmaya başladılar. Yaz sezonu ortasında yeni modellerin en güzelleri tükenmiş ol

uyor ve bunu bilen kadınlar Hasema alışverişlerini Nisan ve Mayıs aylarında yapmayı tercih ediyorlar.

Peki hangi satın alacağın ürünün kumaşı nasıl olmalı ?
Daha önce alışveriş yapan müşterilerimizi de ilgilendiren bu konuda herkesin bu yazıyı dikkatle okumasını istiyoruz, özellikle ilk defa kapalı mayo giyecek olan hanımlar bu yazımızı dikkatli okusun!

Öncelikle Yarım mı yoksa tam kapalı mayo mu tercih edeceksiniz?

İlk kez Tesettüre girip mayosunu tam kapalı giyecek olanlar öncelikle kendilerine şu soruyu sormalı: Vücuduma yapışan modelleri mi yoksa daha bol modelleri mi tercih etmeliyim? Kumaşı likralı mı yoksa dokuma kumaşlı haşema modelleri mi tercih etmeliyim?

Vücuda Yapışmayan Haşema

Kelebek Etkisi Tesettür Mayo 2018

Vücudunuza yapışmasını istemediğiniz modeller; dokuma kumaşından üretilen ürünler vücuda yapışmaz. Esnek, likra oranı yüksek olan full likra, yani likra oranı yüksek kumaşı olan mayolar vücuda yapışır ki böylece yüzmeyi de kolaylaştırır.

Yeni üretilen yüzücü tesettür mayonun dışı yelek olan ürünün içini ayrı giyebilirsiniz. Özellikle havuzda sürat yüzmesinde çok memnun kalacağınız yelekli haşema modelleridir.

Dar, uzun kollu ve üstü uzun modeller son yıllarda daha moda oldu. Plajlarda dikkat çekici renk ve Desenli Haşemaları hasema linkine tıklayarak  yoğun olarak tercih edilen ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz. Vücudunuz kemikliyse ve biraz yapılıysanız  son model tesettür mayoları sezon modellerimizi incelemelisiniz. Zayıf kadınların yaş farkı olmaksızın seçmeleri gereken likralı tesettür mayo modelleri olmalıdır. Satın alacağınız ürünü hem denizde hem de havuzda kullanacaksanız yelekli veya jileli haşemaları tercih edebilirsiniz.

Haşema Altına Ne Giyilir ?

Yelekli tesettür mayoya jile yelekli haşema denir.  Üstü dokuma kumaşından üretilen fermuarlı yelek, içine uzun kollu dar lirkalı tesettür mayo giyilir. alt kısmı bol olan modeller de vardır dar taytlı ürünler de modelleri de mevcuttur.

Jileli Haşema Nedir? : Gövdesi dokuma, kolları likralı olanlardır. kolları gövdeye sabittir ve alt kısmı dar taytlıdır.

İkincisi, Hem tam Kapalı hem de kısa kollu yarım kapalı mayo modelleri altına mayo kumaşından üretilen sütyen giyilir. Buna iç kap veya ped de denir. Bazı  Markaları bedene sabit üretim yaparken bazı markalar da iç mayo sütyenini ayrı üretir. Her ikisi de kullanışlıdır.

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir