Hangi Haşema Kullanışlı ?

Hangi Haşema Kullanışlı ?

‘Tatlim geldi’ diyenler şimdiden alışveriş yapmaya başladılar. Yaz sezonu ortasında yeni modellerin en güzelleri tükenmiş oluyor ve bunu bilen kadınlar Hasema alışverişlerini Nisan ve Mayıs aylarında yapmayı tercih ediyorlar.
Peki hangi satın alacağın ürünün kumaşı nasıl olmalı ?
Daha önce alışveriş yapan müşterilerimizi de ilgilendiren bu konuda herkesin bu yazıyı dikkatle okumasını istiyoruz, özellikle ilk defa giyecek olan hanımlar bu yazımızı dikkatli okusun!

Öncelikle Yarım mı yoksa tam kapalı mayo mu tercih edeceksiniz?

İlk kez Tesettüre girip mayosunu tam kapalı giyecek olanlar öncelikle kendilerine şu soruyu sormalı: Vücuduma yapışan modelleri mi yoksa daha bol modelleri mi tercih etmeliyim? ve Kumaşı likralı mı yoksa dokuma kumaşlı Haşema Modelleri mi tercih etmeliyim?

Vücuda Yapışmayan Haşema

Vücudunuza yapışmasını istemediğiniz modeller dokuma kumaşından üretilen ürünler vücuda yapışmaz. Esnek, likra oranı yüksek olan full likra kumaşı olan mayolar vücuda yapışır ki böylece yüzmeyi kolaylaştırır.

Yeni üretilen için yüzücü tesettür mayo dışı yelek olan ürünün içini ayrı giyebilirsiniz. özellikle havuzda sürat yüzmesinde çok memnun kalacağınız modeldir

Dar, uzun kollu ve üstü uzun modelleri yıllarda daha moda oldu. Plajlarda dikkat çekici renk ve Desenli Haşemaları www.tiklaalbeni.com/hasema linkine tıklayarak  yoğun olarak tercih edilen ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz. Vücudunuz kemikliysen ve biraz yapılıysanız  tesettür mayo 2017 sezon modellerimizi incelemelisiniz. Zayıf kadınların yaş farkı olmaksızın seçmeleri gereken Likralı Haşema Modelleri olmalıdır. Satın alacağınız ürünü hem denizde hem de havuzda kullanacaksanız yelekli jileli haşema modellerini tercih edebilirsiniz.

Haşema Altına Ne Giyilir ?

Yelekli tesettür mayoya jile yelekli haşema denir. Üstü dokuma kumaşından üretilen fermuarlı yelek, içine uzun kollu dar lirkalı tesettür mayo giyilir. alt kısmı bol olan modeller de vardır dar taytlı ürünler de modelleri de mevcuttur.

İkincisi, Hem tam Kapalı hem de kısa kollu yarım haşema modelleri altına mayo kumaşından üretilen sütyen giyilir. Buna iç kap veya ped de denir. Bazı  Markaları bedene sabit üretim yaparken bazı markalar da iç mayo sütyenini ayrı üretir. Her ikisi de kullanışlıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Havuz Haşema ile Deniz Haşema Arasındaki Fark başlıklı makalemizde deniz haşema, deniz haşema modelleri ve deniz haşeması hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir