Güneş Geçiren, Bronzlaştıran Haşema Modelleri

Tesettür Mayo

Güneş geçiren haşema

Değişen hayat tarzları, her yıl yeni haşema tüketicisinin de değişik tesettür mayo tercih etmelerini sağlamaktadır. Yani artık eskisi gibi ‘vücudumu kapatsın da ne olursa olun’ düşüncesi yok artık. Bu yaz sezonu yine birbirinden değişik tarzda, hatta extrem modellerin üretildiği haşemalar genç kızarın tercihi oldu, oluyor. Temmuz ayındayız ve haşema alışverişinin en yoğu olduğu bu sezon en şık modellerin bulunduğu en iyi haşema ve tesettür mayo sitesi tiklaalbeni.com’dan haşema aldığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Güneş Geçiren Haşema Olur Mu?

Hem muhafazakar, tesettürlü kadınların hem de yarım kapalı mayo ve kapalı mayo modellerini tercih eden tesettürlü olmayan hanımların sorduğu ilk soru tesettür mayolar güneş geçiriyor mu? Veya güneş geçiren haşema var mı?

En çok merak edilen bu soruya kafanızı karıştırmadan kısa ve net cevap vereceğiz.

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki öyle güneş geçiren haşema icat edildi, bronzlaştıran tesettür mayo üretildi gibi laflara inanmayın!

Haşemanızı seçerken hangi kumaşı tercih edeceksiniz? Bol, vücuda yapışmayan dokuma kumaşlı haşemaları mı yoksa likralı, yani bildiğimiz bikini, mayo kumaşından üretilen haşema mı tercih edeceksiniz?

Tercihiniz dokuma kumaşlı haşemalar ise güneş ışığının vücudunuza temas edebilmesi için çok açık renkleri tercih etmelisiniz. Eğer tercihiniz 1 kalite likralı haşema olacak ise, seçeceğiniz renk fark etmez. Süprem kumaşından imal edilen daha uygun fiyatlı olan tesettür mayolar deniz, havuz suyunu hemen kurutmadığı için güneş ışığı vücudunuza temas etmeyecektir.

 

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir