Göğüs Kapatan Tesettür Mayo Peleriniyle Şaşırtacak

2019 Tesettür Mayo

Nisan ayı yaklaşırken havaların ısınmasıyla psikolojik olarak yaz tatili moduna girmekteyiz. 🙂 Tesettürlü hanımlar her geçen yaz daha modern giyinmek istemektedirler. Hatta erkeklerin ve kadınların ayrı olduğu otellerde bile çok şık tasarımlı tesettür mayo giymek için yarışıyorlar. Ama bazan yemeklerde insanlar doğal olarak aynı ortamda olmaları gerektiği için vücut hatlarını kapatacak pareo gerekmektedir. Hanımlar aslında bu pareoların inceliği yüzünden çekimser kalmaktadır ve erkek olan ortamlarda rahat edememektedirler. Bunu sorunu çözmek için tasarımcılarımız ile görüşmeler sonunda pelerinli tesettür mayo üretimi yapıldı.

Dar Likralı Tesettür Mayolar Artık Kabusunuz Olmayacak.

Göğüs kapatan Tesettür mayo ve haşemaların tamamı düz bir desendir. 4 renkten oluşmaktadır; Siyah, Lacivert, Mürdüm ve Mavi renkleri hanımların plajlarda, yaz otellerinde giymek için en çok beğendikleri renklerdir. Pelerinini dilerseniz çıkarabilirsiniz. havuza veya denize girerken daha rahat yüzmek isterseniz pelerini kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Sudan çıkarken anında giymek için tasarlanmıştır. Böylece yemeğe giderken veya plajda keyif çatarken şıklığınızdan ödün vermeden daha rahat olacaksınız.

En Kaliteli Likralı Tesettür Mayo Modelleri

İstanbul Başakşehir bölgesinde oturan muhafazakar kadınlar arasında yapılan ankette bazı istekler oluştu. İşte kadınlar için önemli olan unsurlar doğrultusunda hareket ettik, üretim yaptık. 2019 yaz sezonuna özel rengarenk tam kapalı mayo modelleri hakkında birçok yazı kaleme alacağız. Bizi takip eden müşterilerimiz bilir ki, tesettür mayo ürünlerinde her zaman en doğru bilgiyi alacaklardır.

İşte sizin için özenle tasarlanan pelerinli 2019 en şık tesettür mayo modelleri:

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir