Erkek Bere Modelleri 2018

Erkek bere modelleri, erkek tarz bere.

Erkeklerin kadınlar gibi çok fazla aksesuar seçeneği olmadığından kışlık erkek bere modelleri erkeklerin tarz olma ihtiyaçlarını karşılayan en güzel aksesuarlardandır. Bu nedenle bere satın alırken her önünüze geleni değil gerçekten size yakışan ürünleri tercih etmelisiniz.  Kışın her zaman her yerde sokaklarda, metrobüs yolunda veya  alışveriş merkezlerinde her mağazada karşınıza çıkan çeşit çeşit, renk renk kışlık bereler ve siz hemen alıp birisini giymek istiyorsunuz. Bu yanlış. Unutmayın! bere bir kıyafet değildir, bir aksesuardır; bir gömlek veya pantolon giyersiniz fark etmez modeli, hemen hemen hepsi oturur üzerinize. Ama başınıza takacağınız bir bere görünümünüzü tamamen değiştirir. Sizi çok komik de gösterebilir çok yakışıklı da.

Size En Uygun Erkek Bere Modeli Hangisidir?

Şimdi geldik en önemli konuya. Erkek bere satın almadan önce önce kendi fiziksel kafa yapınızı ve yüzünüzü tanımalısınız. Kafanız yuvarlak mı, arkası düz mü, yüzünüz oval mi, uzun mu? Arkası düz olan kafa yapınız varsa sarkıtma bere ve ipli bere size göredir. Ama çok da uzun olmamasına dikkat edin. Eğer ponponlu bere uzun tercih edecekseniz yolda yürürken ponponun sallanması sizi rahatsız edebilir. Tercihinizi buna göre yapın. Yüzünüz ince ve kulaklarınız yapışıksa kulaklarınızı açıkta bırakan bere modellerini tercih edin. Eğer yüzünüz tombul ve yanlardan çıkık ise kulaklarınız kapatan erkek bere modellerini tercih etmelisiniz. Yaşadığınız şehir çok soğuk oluyorsa kulaklı bere ve yün bere modellerini tercih edebilirsiniz.

Klasik Erkek Bere Modelleri ve Fiyatları

Hayat tarzınız veya zaman zaman katıldığınız ortamlar klasik giyinmeyi gerektiriyorsa bere modeliniz kısa olmalıdır, düz renkli ve kıyafetinize uygun olan erkek bere modellerini tercih etmelisiniz. En çok tercih edilen klasik bereler ince ve sade olanlardır. Ama tiklaalbeni.com’da satılan bere modelleri çeşit bakımından oldukça fazla olduğu için kendi tercihinizi bereleri inceleyerek belirlemelisiniz. . Polar bere boyunluk, yün bere, tarz bere ve yüzlercesini incelemek ve satın almak için Erkek Bere kategorisini hemen tıklayabilirsiniz. Ürünleri incelerken kumaş bilgilerini bilmeniz için açıklamalarını da mutlaka okuyun!

Ben tiklaalbeni.com aksesuar kategori uzmanı Esin A. Bu yazımız umarım sizler için faydalı olmuştur. Başka bir konuda görüşmek dileği ile…

 

 

Her ortamda takabileceğiniz klasik erkek bere modelleri arasında öne çıkan ürünümüzdür.

uzun ve arkası ipli tarzda erkek bere.

 

İçi polarlı kulaklı bere. Sıcak tutan polarlı erkek bere

Türk bayrağımızın kaliteli baskılı olduğu erkek bere modelimiz çok satan bere modelleri arasındadır. Hemen sipariş verebilirsin!

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir