Deri Eldiven Modelleri Fiyatları

Deri Eldiven Erkek

Deri eldiven tutkusu son yıllarda artmış durumda. Her kıyafetle çok şık bir uyum sağlayan siyah deri eldivenler en çok tercih edilenler arasındadır. Gerçek deri eldiven fiyatları 25 TL’den 200 TL’ye kadar değişmektedir. Ne kadar pahalı olursa o kadar iyidir diye düşünmeyin! Marka etiketi fiyatları yükseltmektedir. Ürünlerin kalitesi aynıdır. Hakiki deriden üretilen tarz deri eldivenleri 25, 50 TL arasında değişen fiyatlara bile bulabilirsiniz. Deri eldiven modelleri fiyatları ile ilgili açıklayıcı yazımızda özellikle 2017 kış sezonu için önerilen modelleri bulacaksınız. Mesela bu yıl öne çıkan şişme suni deri eldiven modelleri hem deri görünümlü hem de uygun fiyatlı olduğundan çok tercih ediliyor. Değişik kıyafetlerle giyilebilmesi için siyah deri eldiven, kahverengi ve lacivert renk seçenekleri de mevcuttur.

Erkek Deri Eldiven Ne İle Giyilir?

Genellikle deri ceketlerle birlikte giyilen ince deri eldiven ürünlerini artık iç ortamlarda da giyebilirsiniz. Gömleklerle ve özellikle her türlü Jean kıyafetlerinizle uyum sağlayabilir. Müşterilerimiz en çok da erkek deri eldiven giymek için deri ceket tercih etmektedirler. Ama artık ince deri eldiven modellerinin çoğalmasıyla gömlek ile birlikte çok güzel bir kombin yapılabiliyor. Güzel bir erkek deri eldiven satın almak için 40 ila 70 TL arasında değişen hakiki deri eldiven modelleri fiyatları tercih edebilirsiniz.

Bayan Deri eldiven Modelleri

Bayan deri eldiven modellerinde kadınlar en çok siyah rengi tercih ediyorlar. Bilek kısmı kürklü deri eldiven ve parmaksız deri eldiven modelleri de arıca kıyafete uygun olarak seçilebiliyor. Bu kategorimizdeki İnce ve değişik tasarımların ön plana çıktığı ürünler birbirinden şık ve kalitelidir. Her modelin kendine özel kumaş ve model bilgisi mevcuttur. Ürün açıklamasını okuyup, öyle satın almalısınız.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir