Havuz Haşema ile Deniz Haşema Arasındaki Fark

Havuz Haşema’dan önce deniz sevenlerin ilgileneceği Deniz Haşeması modellerini inceleyelim.

Deniz suyu havuz suyundan çok farklıdır, tuzludur ama  doğaldır. Türkiye’nin değişik bölgelerindeki değişen doğa deniz suyunun içinde barındırdığı maddelere yansır. Dolayısıyla denizde giyeceğiniz ürünler bir kere en kaliteli mayo kumaşından üretilmiş olup üretiminin de kaliteli olması gerekmektedir. Haşema markası bu konuda çok özen göstermektedir. Havuz haşema ise deniz modellerine göre kısa tayt ve kısa kollu hatta sıfır kollu mayolardır.

Deniz Haşema Modellerine Örnekler

Plajda ve genel ortama açık olduğu için genelde tam kapalı mayo, yani tam haşema modellerini tercih edebilirsiniz. 2017 yaz sezonu için üretilen haşema markası bazı modellerinde eşarp  kullanılmamıştır. eşarp, zaten gereksizdi, ve bazı yeni modellerde sadece kumaş bone kullanılmaktadır. Uzun kol likralı haşema modellerinin yaka kısmı biraz daha uzatılmştır. Örnek  resim yandadır. 

Kısaca, deniz haşemasına örnek, Tam Tesettür Mayo denilen modellerdir.

Birinci sınıf mayo kumaşından üretilen Haşema Modelleri tiklaalbeni.com’da mevcuttur. Su itme özelliği %100 olmalıdır. Dokuma kumaş ve likra kumaş omak üzre haşema kumaşı ikiye ayrılır. 1. kalite likralı mayo kumaş özellikleri şöyledir: %80 Polyemit %20 Elastan. tiklaalbeni.com’dan satın alacağınız Deniz Haşema Modelleri ve Havuz  Haşema Modelleri özellik kısmına kumaş özellikleri ayrıntılarını göreceksiniz.

 

Havuz  Haşema Modelleri ve Fiyatları

Genelde kısa kollu ve yarım taytlı ürünleri tercih etmelisiniz. Havuzda geçireceğiniz keyifli dakikalar için seçeceğiniz Havuz Haşema renkli olursa eğlenceniz ikiye katlanır diyebiliriz. Bunu bir psikolog müşterimiz ile yaptığımız keyifli bir sohbet sonrası not aldık ve sizinle paylaşmak istedik. Havuz haşema çeşitleri havuzun kloru yarı tesettür mayo kumaşını tahriş edecek ve pamuklandıracaktır. bunun için yukarıda verdiğimiz kumaş örnekleri havuz haşeması için de geçerlidir.

Fiyat aralığı şöyledir: 59.90 TL’den 99.90 TLye kadar taytlı elbise mayo ve kısa kollu uygun modeller, 100 TL ve üzeri ürünler ise tasarımsal farklılıklardan ve kumaş kalitesine göre Haşema Fiyatları 250 veya 300 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Bu arada kaplıcaya yoğun ilgi her geçen yıl artmaktadır. Kaplıca Mayo Modelleri de bu kategorideki ürünler ile aynıdır. Rahat etmenizi sağlayacak kısa kollu haşemaları tercih etmeniz veya sıfır kol, yani kolsuz haşema modelleri havuzda yüzerken rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

Hadi, kendinize bir iyilik yapı ve en güzel ürünleri en uygun fiyata güvenli bir şekilde hemen satın alın!

 

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir