Bere Modelleri ve Bere Nasıl Olmalı?

Bere Modelleri

Tekrara merhaba! Her yazımızda siz değerli okuyucularımıza alışveriş yapmadan önce en doğru bilgileri aktarmak için gece gündüz çalışıyoruz. Burada okuduğunuz yazıların, ürünler hakkında verilen bilgilerin profesyonel personellerimizin ince ve derin araştırmaları sonucu paylaşıldığına emin olabilirsiniz.

Bu yazımızda soğuk kış aylarında vücut ısınız ve tarzınıza göre bere seçimini nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz.

Erkek bere, kışlık giyim, kış aksesuarları, şapka bere, bayan bere kategorilerinde oldukça merak edilen ve insanların alışveriş yaparken çok kararsız kaldıkları bir konu olduğu için kafanızı karıştırmadan kısa, net ve sistemli bir yazı okuyacaksınız.

Önemli bir önermeyle başlayalım. Bir ihtiyacınız var ve internetten sipariş vereceksiniz ama modeller o kadar çok ki bir türlü karar veremiyorsunuz? Bu durumlarda kendinize mutlaka soru sorun; Benim ihtiyacım ne? Bu ürün ihtiyacı gerçekten karşılayacak mı, yoksa bu ürünü alışveriş yapmayı sevdiğim için mi almak istiyorum?

Bere Seçimi Nasıl Olmalı?

Bu yazımızın konusuna ilham kaynağı olan siteni 2019 Sonbahar – Kış sezonu trend bere modelleri linkine tıklayarak en geniş çeşitli ürünleri inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. 

Bere seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey yüz yapınız, ten, saç renginiz ve günlük giyim tarzınızı bilmektir.

Ten rengine göre kadın bere seçimi: Kadınlar bere taktığında saçları mutlaka gözükecektir. Dolayısıyla önce saç renkleriyle ilgili bilgi verelim; Eğer açık tenliyseniz saç renginiz Sarı, Kahverengi, Siyah, Kumral veya Kızıl olmalıdır. Bere seçiminiz de bu renklere çok zıt olmayan sıcak tonlarda olmalıdır. Esmer tenli kadınlar ise açık renkli veya siyah, beyaz, antrasit ve gri tonlarını içeren bere seçimi yapabilirler.

Ten rengine göre erkek bere seçimi: Erkeklerin ten rengi ne olursa olsun en çok yakışan renkli bereler siyah, antrasit ve kahverengi berelerdir. Aslında bu renkleri kendileri tercih etmektedir. Biz yine de ten renginize göre birkaç örnek verelim; Açık tenli erkekler daha çok siyah,  açık lacivert, gri, antrasit renk tonlarını tercih edebilirler. Koyu, esmer tenliyseniz eğer daha sıcak renkleri tercih edebilirsiniz.

Yüz yapısına göre bere seçimi nasıl olmalı? Bere seçerken dikkat etmeniz önemli bir diğer konu da yüz yapınız. Yüz yapısı ince olan bayanların seçeceği bere çok ince olmamalı. Çift kat bere seçebilirler. Yüzü ince olan erkekler ise tam tersi ince, yumuşak, kafaya tam oturan bere modelleri tercih etmeliler.

 

Erkek Bere Modelleri Bazı Tasarımlar:

 

Mansız Erkek Bere.

Erkek siyah bere çift kat

 

Erkek Atkı Bere İkili Set. Yumuşak ve Kaliteli. Babanıza veya öğretmeninize
hediye almak için
en güzel bere modelleri ve atkı setidir.

Erkek Siyah Atkı Bere Eldiven. Uygun fiyatlı satın alabileceğiniz hediyelik bir bere setidir.

 

Kadın Bere Modelleri Bazı Tasarımlar:

 

Karadeniz Şiveli Donayrum Bere. En çok satılan yazılı ve karakterli bayan bere modellerimizdendir. Çabuk tükenmektedir.

Arkası Düz, Yumuşak, Sİyah Kadın Bere. Klasik bir tarza sahiptir. Deri ceketlerle de giyilir.

 

Siyah ince ve rahat tarz bere.
Bayan tarz bere. Her kıyafetle giyebileceğiniz çok şık bir beredir

Taş detaylı bayan siyah bere. Ponponlu siyah bere.

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir