Bayan Mayo

Kadın Mayo Modelleri

Yaz gelse tatil başlasa derken yaz kapıya dayandı bile sıcağı en çok hissettiğimiz o anda, serin sulara kendimizi bırakmanın düşüncesi yüzümüzde tebessümün oluşmasına neden oluyor. Nasıl olmasın? Bir çoğumuz için bütün bir kış sabırsızlıkla beklediğimiz an tam da bu değil mi? Modaya uygun yeni trend Kadın Mayo modelleri sizlerin beğenisine sunulmaya hazır.

Yaz 2017 Kadın Mayo ve bikini modellerini sizin için araştırdık.

BAYAN MAYO MODELLERİ VE FİYATLARI bayan mayo

Bikini ve mayonuzu seçerken renk ve desen uyumu gizlememiz gereken veya ortaya çıkartmamız gereken bölgelerimiz için çok önemli bir detay. Vücudunuzda kamufle edilmesi gereken bölümler yoksa seçimlerinizde daha özgür olabilirsiniz.

BAYAN MAYO VE BİKİNİ

Straplez Bayan Mayo ve bikini modelleri küçük göğüslü bayanlar için çok uygundur. Desenli ve geometrik kesimler tercih edebilirsiniz. Kadınların en çok tercih ettiği Etekli Bikini Modelleri de son yılların en çok satın alınan ürünlerinden olmuştur.

YÜZÜCÜ MAYO

Yüzmeyi yeni öğreniyorsanız seçeceğiniz yüzücü mayo modeli iki parçalı olmalıdır. Porfesyonel yüzücülerin tercih edeceği modeller ise sırtı çapraz, tek parçalı veya iki parçalı yüzücü mayolarıdır. Her yaşa ve bedene göre yüzücü mayo modelleri üretildiğinden ihtiyacınız dışında ürünleri tercih etmemeni için önemli bir nokta. Sırtı çapraz yüzücü mayolar, sporcu mayo, iki parçalı yüzücü mayo, tek parça yüzücü mayo modelleri olmak üre bir çok çeşit ve model vardır. Siz kendi tercihinizi tıklaalbeni’nin yüzücü mayo kategorisindeki açıklamalarına göre yapabilirsiniz.

ÜÇGEN KAPLI BİKİNİ

Vücudu düz hatlara sahip her bayanın kullanabileceği bir model olup, çiçek desenli veya renkli kumaş seçimleri uygun olabilir.

TANKİNİ MAYO

kadın mayo
Tankini

Tankini dediğimiz modeller mayo ve bikini karışımı olup, karın bölgesini kamufle etmek isteyen bayanlar için çok uygun bir modeldir. Görünümü mayo gibidir, en güzel ayrıntısı da güneşlenirken karın bölgenizi açabilmenizdir.

ŞORTLU ETEKLİ MAYO VE BİKİNİLER:

Şortlu / etekli mayoları  uzun boylu bayanlar tercih edebilir. Bacak boyunuz kısaysa bu tarz kesimlerden uzak durmalısınız, yüksek belli modeller, koyu renkli bikini altları bacak boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Özellikle etekli mayo ve bikinilerden, geniş kalçaya sahip olan bayanlar da faydalanabilir. Kusurları gizlemenize yardımcı olur.

PÜSKÜLLÜ MAYO VE BİKİNİLER

Püskül, kıyafetlerde olduğu gibi Bayan Mayo ve Bikini modellerinde şık ve eğlenceli olmasının yanı sıra, oldukça dikkat çekici tasarımlar arasında yer alıyor.

 

KADINLAR MAYO ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİDİRLER?

Vücudunuzda kamufle etmek istediğiniz bölgeniz varsa, bu bölgeleri ufak tüyolarla gizlemek mümkün. Alt bölgesi geniş olan bayanlar alt kısım düz, üst kısım desenli mayo veya bikini tercih etmelidir. Alt kısımda fırfır olmamalı, böyle bir seçim kalçalarınızın olduğundan daha geniş görünmesine neden olur.  Üst kısmı geniş olan bayanlar bunun tam tersini uygulayabilir. Omuzları geniş olan bayanların boyundan bağlamalı mayo ya da bikini seçmesi geniş olan omuzlarının daha geniş görünmesini sağlayacağı için, straplez bikini veya mayo en doğru tercih olacaktır.

Bu yılın trend Bayan Mayo model ve fiyatlarını görmek için www.tiklaalbeni.com u tıklayın.

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir