Atkı Bere Modelleri ve Fiyat Önerileri

Atkı Bere Bayan

Türkiye’nin kış ayları oldukça soğuk geçmektedir. Bu durum dışarıda sürekli koşturan insanları kendilerini soğuktan korumaları için atkı bere satın almaya teşvik etmektedir.

Modeline hiç bakmadan öylesine satın aldığımız atkı ve bere hatta eldiven modelleri her kış sezonu yepyeni atkı bere modelleri üretilmektedir. Bu yazımızda en şık ve kaliteli bere atkı modellerine fazla para vermeden satın almanın püf noktalarına değineceğiz.

‘Başım ve boynum üşümesin de ucuz atkı bere alıyım yeter’ diye düşünenler için en uygun fiyatlı atkı bere modelleri 25 TL ile 50 TL arasında değişmektedir. Ama bu atkı bere eldivenlerin kumaş içeriği yüksek oranda akrilik ve polyemidden oluşmaktadır. Dolayısıyla çok uzun süre kullanamayacaksınız. Yine de bu kumaş özelliklerine sahip ürünler Fonem markası tarafından ürettirilen ve çok beğenilen değişik tarz ve modellerle öne çıkmaktadır.

Kaliteli Atkı Bere Modelleri Hangileridir?

Erkek Siyah Atkı

Öncelikle belirtmek isteriz ki bu makalemizde belirttiğimiz kumaş içeriği isimleri hakkındaki açıklayıcı bilgileri uzayacağı için bir sonraki makalemizde bahsedeceğiz.

Kaliteli atkı bere modelleri yapılışında yün, pamuk, moher yün ve keten kullanılır ve dokuması sıktır. Böylece ürünlerin yüzeyinde sürtünmeden kaynaklanan topçuklar oluşmaz. İçeriğinde %50 Yün olan bir atkı iyi bir atkıdır. 2018 yılında öne çıkan pamuktan üretilen atkı bere eldiven modelleri de değişik tasarımlarla geniş seçeneği olan modelleri tavsiye ediyoruz.  Ama sunu sakın unutmayın, ne kadar kaliteli olursa olsun bir erkek atkı modelleri veya bayan atkı, ve eldiven setleri fiyat olarak 150 – 200 TL’yi geçmez. Bu fiyatın üzerinde atkı bere görürseniz bilin ki etikette yazan dünyaca ünlü marka fiyatıdır. Size tavsiye edeceğimiz atkı bere takımları üretimi Türkiye’de gerçekleştiren markalardır.

Erkek Atkı Bere Tavsiyesi

Erkek atkı deyip geçmeyin! 5 TL, 10 TL’ye satılan bere modelleri Çin malıdır. bu erkek atkı bere modelleri ürünleri renklendirmek için sağlığa zararlı kimyasallar içermektedir ve çok kötü kokabilir. Online satın alınan atkı bere modellerini dokunmadan satın aldığınız için fiyatına kanıp da Çin malı bir ürün satın almamak için ürünün kumaş özelliklerini mutlaka inceleyin. Kumaş özelliğini doğru veren online atkı bere sitelerini tercih edin. Bunlardan en güvenilir olanı www.tiklaalbeni.com ‘dur. Tüm atkı bere ve eldiven modelleri kumaş içeriğini doğru ve açıklayıcı bir şekilde vermektedirler. Artık atkı bere online sipariş verirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

________________________________________

 

Bayan Atkı Bere Eldiven Takımı Ebba

Erkek Atkı Bere Takımı 14021 Deep

 

Bayan Bere

Bayan Sevgiliye Hediye

 

Atkı Bayan

Erkek Atkı Bere

 

Atkı Bere

Çocuk Atkı Bere Eldiven

 

Bayan Sevgiliye Hediye
Atkı Bere Bayan

Atkı Bere Takımı Bayan
Bayan Sevgiliye Hediye

 

Kırmızı Atkı Bere Bayan

Atkı BEre Eldiven Takımı Çocuk
Çocuk Atkı Bere

 

 

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir