En Şık Atkı Bere Eldiven Modelleri

Erkek Atkı Bere takımı

Kış aylarında kıyafetlerimizle uyumlu Atkı Bere ve Eldiven tasarımları 2017 kış sezonunda da oldukça geniş renk ve model seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.  Atkı bere, eldiven modellerinde fötr şapka, kasket modası devam ederken, kışın vazgeçilmezi örgü modeller de ponponlar bu sezon da en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Pul ve payetli modeller şık tasarımlarıyla gece ve gündüz kullanım için oldukça uygundur. Altın ve gümüş pullarıyla göz dolduran şıklığı, atkı, bere ve eldiven takımları ile elde edebilirsiniz. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tüllü ponponlu bereler ile oldukça zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu berenin özelliği dilediğinizde, lastikli  olan  tülün çıkarılıp, spor bir model olarak da kullanılabilmesidir.

Boncuk işlemeli, şapkalı bayan boyunluklu modeller de oldukça kullanışlı ve en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. İki yönlü kullanılıyor olması önemli bir avantajdır.

 

Bayan ve Erkek Atkı Bere Eldiven Setleri

Erkek Atkı – Lacivert

Atkı Bere Eldiven Takımı tercih ederken kaşındırmamasına ve cildinize batmamasına dikkat etmelisiniz aksi takdirde bu durum size rahatsızlık verir, bu sıkıntıyla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gereken unsur 1. sınıf üretim bilgisi bulunan ürünleri satın almak. En kaliteli ürünleri buraya tıklayarak inceleyip sipariş verebilirsiniz. Ürüleri Takım halinde satın alabileceğiniz gibi, atkı bere eldivenlerin her birini ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. Hem bayan hem de erkekler için unisex modeller mevcuttur. %100 yün ve yumuşak akrilik, kolayca yıkanabilen ve şeklini koruma özelliğine sahip polar şapkaları tercih edebilirsiniz. Eldiven modellerinde örgü, polar, deri, süet ve kar eldivenleri bulunmaktadır. Kar eldiveninin iç kısmı yünlü ve kalındır, oldukça sıcak tutar.

 

Bayan Eldiven Çeşitleri

Boyunluk modellerinde örgü, polar çeşitlerinin yanı sıra, polar bere & boyunluk çok kullanışlıdır. Likralı olma sebebi ile bayan ve erkekler için kullanımı uygundur. Ayarlı büzgü ipi mevcuttur. Yumuşak, başınızı ve boynunuzu sıcacık tutar. Mikro polar kumaştan üretildiği için hafiftir, iç mekanlarda çıkardığınızda çantanızda yer kaplamaz. Eldivenler soğuktan korumalarının yanı sıra, kış aylarının en şık aksesuarlarındandır. Deri, süet eldivenler resmî ve şık. Polar, örgü ve bağcıklı eldivenler  spor, günlük bir şıklık için idealdir. Tek parmak eldivenler çoğunlukla gençlerin tercih ettiği modellerdir Yarım parmak eldivenleri tarz sahibi, marjinal kişilerin tercihleri arasında yer alır.

 

 

 

Siyah Erkek Atkı Bere Takımı

Caz Müzik Erkek Atkı Bere Takımı Yün

 

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir