Adasea Tesettür Mayo Modelleri 2017

Adasea Tesettür Mayo Modelleri 2017

Adasea 3044 Havuz Tesettür Mayo tiklaalbeni.com’da

Adasea Tesettür Mayo değişen hayat tarzları renkli ve hareketli olmayı gerektiriyor. Gerektirmekten ziyade karakterler renkleniyor ve alışverişe çıktığımız zaman gözlerimiz her zaman spor tasarımlar ve daha kaliteli ürünler görmek istiyor. Bazen dizi izlerken ya da survivor seyrederken reklam aralarında telefonu eline alıp satın almak isteyeceği ürünleri incelemek için tiklaalbeni.com sitesini ziyaret eden müşterilerimizi heyecanlandıran tasarımları görmektedirler.

Bu senenin en çok beğenilen ürünlerinden olan Yelekli Tesettür Mayo Adasea 2033 modelinin farklı üç rengi mevcuttur. Adasea uygun fiyata tiklaalbeni.com’dan sipariş verebilirsiniz.

Adasea Markası Yeni Ürünleri

Havuzda yüzmek isterseniz Adasea tesettür mayo deniz modelleri size tam tesettür mayo

adasea 1056

Deniz Tesettür Mayo Adasea 1056

olan Adasea 4054 modelini önerebiliriz. Yüksek oranda su itme özelliği olan bu harika model hem genç kızların hem de kendine güvenip, karizmatik ve ışıl ışıl olmayı seven kadınlar için özel tasarlanmıştır. Desenli ve baskılı olan otantik tasarımla ön plana çıkan Adasea 4054 desenli tesettür mayonun üç rengi vardır. Adasea 4051 modeli ise Siyah ve Lacivert olmak üzere iki renkten oluşur. Ayrıca her modelde 10 farklı renk bulunmaktadır. Bu model bel altından siyah üzeri altın yaldızlıdır Bu yıl kumaş bone modelini önden bağlamalı bone olarak değiştirmiştir.

Adasea Marka Tesettür Mayo 2017 Modelleri

Bu yaz sezonu en iyi modelleri çıkaran bu marka ürünlerinde sınırları aşmıştır. Artık Taytlı elbise mayo ve şortlu elbise mayo çeşitleri, paçalı yüzücü mayolarla daha rahat yüzebileceksiniz.

En çok tercih edilen Adasea 3059 taytlı yarı kapalı mayo tek omzu açıktır ve bu yılın öne çıkan modelidir.

Adasea haşema, ilk çıkardığı tesettür mayo’dan itibaren tıklaalbeni’de aktif olup bu yıl da tüm ürünleriyle yaza bomba gibi girmiştir. Artık farklı desen ve ilginç en güzel tasarımları her yerde aramayın! Adasea tesettür mayo 2017 modellerini en güzel ve değişik tasarımlarını uygun fiyata tiklaalbeni.com’da satışa sundu. Siz de alışverişinizi yaz gelmeden yaparsanız güncel kampanya ve ilkbahar fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

 

adasea 4055

Adasea 4055 Tesettür Mayo, Dijital Baskı

adasea 4054

Adasea 4054 Tesetttür Mayo

 

Tesettür Mayo Adasea 4052

Adasea 4051 Tam Tesettür Mayo

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir