2019 Haşema Yenilikleri

Haşema Modelleri
2019 Haşema

Selam hanımlar! Ben Şule T. Zaman zaman bazı konularla karşınızda olacağım. Önce kısaca kendimi tanıtıyım; Tesettür giyim sektöründe önde gelen firmaların bünyesinde stilist yönetimi konumunda çalıştım. 2 sene önce İngiltere’den gelen bir iş teklifini kabul edip Yurt dışına çıktım. Memleket özlemi ağır bastı ve yaklaşık 4 ay önce İstanbuluma tekrar kavuştum. Bu yaz 2019 haşema sezonu yüzme ürünleri için tecrübelerimden faydalanmak isteyen firmalardan iş telifi alınca bazılarını kabul ettim. Zaman zaman yazılarım ile sizlere tesettür giyim sektöründeki etkilerden bahsedeceğim.

Kadın Haşmea Modelleri

Gelelim konumuza. Bu yazımızın konusu 2019 haşema modelleri. Masama geçer geçmez hızla yeni sezon için üretilen çeşitli tesettür mayo sitelerini inceledim. Bazı mağazalardaki tesettür mayoları yerinde canlı canlı da inceledim. Adasea markasının Tekstilkentteki modelhanesinde modelistlerin yeni sezon tesettür mayolarını inceledim. Sonrasında bu sektöründe ilk 5 arasında yer bulmak isteyen Armes markasının Hakalı’daki fabrikasında bazı ürünleri inceledim. Son olarak Tıklaalbeni haşema sitesinin İstanbul Bahçelievler’deki tesettür mayo mağazasındaki haşemaları tanıdım. Son olarak gittiğim Bahçelievler haşema mağazası hemen hemen her marakayı bünyesinde barındıran en çok çeşit olan firmaydı. Bu sebeple en uzun vakti Tıklaalbeni firmasından size aktarbileceğim çok faydalı bilgiler aldım.

Haşema, Tesettür Mayo Markalarına Yine Fark Attı

lacivert desenli haşema
Kadın Haşema

Bahçelievler kadıngiyim mağazasının 3. katında haşema online satışı da yapmakta olan Tıklaalbeni yetkililerinin kahvesini içerken biraz da sohbet ettik. 2014 yılından beri tesettür mayo sektöründe öncü olan firmanın vizyonu şu anki konumunu hak ediyor. Sektöre yeni girenlerin haşema nasıl olmalı? veya haşema kumaşı nedir? gibi önemli soruların cevabını öğrendikleri firma yetkililerinin bilgisi işlerinin ehli olduğunu kanıtlıyor

Tüm ürünleri görmek için Haşema linkine tıklayabilirsiniz. https://www.tiklaalbeni.com/hasema

İşte Tıklaalbeni müşteri temsilcisi ve kategori yetkilisi Oğuzhan bey, bu sektör müşterilerinin çok yanıltıldığını öne sürüyor. Sebebinin ne olduğunu sordum. Söz kendisinde.

Tesettür Haşema Modelleri

”Eline makas ve makine alan tesettür mayo dikmeye başladı. Biraz da sağdan soldan çıkma 2. kalite mayo kumaşı buldularsa modelleri bir iki fotoğrafla süsleyip satışa sunuyorlar. Müşteriler modele kanıp satın alığı ürün eline geçince kalitesini fark ediyor ve pişman oluyor. 2019 haşema yılında muhafazar kesimi çekmek için binlerce üretilen tesettür mayoların malesef bir kaç firma işini sağlam yapıyor. Diğerleri de pastada pay almak için çırpınıyor. Kimisi Instagram’dan sahte takipçiler çoğaltıp ürün satmaya çalışıyor. Kimisi Youtube ve Instagram fenomenlerine binlerce TL verip ürün tanıtımı yaptırıp kendilerini sektörde öncü göstermeye çalışıyor. Ama asıl olan gerçek kalitedir. Makyaj yaparsın ama yıkadıktan sonra o yüzüzn altından ne çıkarsa sen osun! İşte Tıklaalbeni müşterileri altyapıdaki bu kalitenin farkındalar.”

Evet sözü ben aldım (Şule T. ) ve Ürün ayrıntılarına gireceğim başka bir yazımızı önümüzdeki günlerde sizlere sunacağım. Şimdi sizlere gerçek kalitedeki birkaç haşema modelini sunmak istiyorum.

2019 yaz sezonu haşema modellerinden öne çıkanlar.

Haşema 2505-132, İmzalı Siyah Haşema Diniz
Siyah Çizgili Haşema
Haşema H-2502, Yeşil Tropikal Desenli Haşema
Yeşil Haşema
Lacivert Haşema İmzalı Tesettür Mayo
Lacivert Haşema Öykü

rahat hasema modelleri
Haşema Safir H-2504
Haşema Özden H-8026
Lacivert Mavi Desenli Haşema

Yazar: tiklaalbeni

tıklaalbeni.com Blog

3 thoughts on “2019 Haşema Yenilikleri

  melahat

  (Haziran 20, 2019 - 3:14 pm)

  Merhaba şule hanım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim . Ben de Tesettür mayolarımı Tıklaalbeni den alıyorum ve çok memnunum. Ürünün modeli ve kalitesi konusun da oldukça iyi tesettür mayo modelleri var.

  melis

  (Haziran 20, 2019 - 3:21 pm)

  Evet size katılıyorum. farklı marklardan tesettür mayo aldım zamanın da ve çok başım yandı. Sitenizdeki ürünlerden çok memnunum .

  EMİNENUR

  (Haziran 20, 2019 - 3:36 pm)

  Yıllardır sitenizden alışveriş yapıyorum. Tesettür mayo olarak en güvendiğim sayfa Tıklaalbeni. Verdiğiniz bilgilerden dolayı da teseşşür ederim .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir