2019 Haşema Modelleri – En Çok Satılanlar

Tekrar merhaba hanımlar! Tesettür mayo alışverişinizi henüz yapmadıysanız bu bilgiler sizin için önemli. Burada resimlerini göstereceğimiz ürünler 2019 haşema modelleri arasından öne çıkanlardır. Yoğun geçen bir yaz daha geride kalmak üzre. Kurban bayramına bir hafta var. Her yıl Ağustos ayının başında yazın en çok satılan tesettürlü mayo modelleri hakkında bilgi vermekteyiz.

Öncelikle bu yaz çok satılan tam kapalı mayolar hakkında birkaç kısa bilgi vermek istiyoruz: Plajda muhafazakar hanımların en çok tercih ettiği tam kapalı mayo rengi siyah ve lacivert. 2019 yılında tesettür mayo markalarının rekabet ve ürün çeşitliliği sayesinde hem renkler çoğaldı hem de tasarımlar geliştirildi. Bu sayede fermuarlı olup da paraşüt kumaş olmayan likralı ürünler bile üretildi. Hanımların beğenisine sunulan kısa kollu mayo modelleri arasında kolay giyilebilen fermuarlı havuz kapalı mayoları çok satıldı. Yani hem kısa kollu ve kolsuz mayolar hem de tam kapalı mayo modelleri arasında tercih edilen ürünleri sunacağız.

Haşema Modelleri

Öncelikle En çok beğenilen ve 2019 yaz ayında en çok satılan ürünlere https://www.tiklaalbeni.com/hasema linkinden ulaşabilirsiniz.

  1. Rabiaca’nın da tercih ettiği bu ürün kahverengi çizgilerinin olduğu bu harika ürün boru paça taytı ve likralı bedene sabit kol ile yüzerken rahat edersiniz. Özellikle haşema amrkasında bulunan fermuarlı ürünlerin bonding kumaş sudan çıktığınızda su tutmaz. Bu sayede ağırlık yapmaz hafifi olduğu için tatilinizi keyifli geçirebilirsiniz.
  2. Rabiaca’nın youtube hesabı: https://www.youtube.com/watch?v=-_0EZrrWRP8
  • 2. Ürün siyah üzeri beyaz çizgileri olan haşema çise. Bilen birlir, çise modeli geçen senenin en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır. Çift kürsörlü fermuarı bu ürüne özellik katmaktadır. Yani hem ürünün altından hem de üstünden fermuarı açabilirsiniz. Taytı boru paça ve dar paça olarak iki çeşit üretilmiştir. Kollar jile tarzında bedene dahil likralıdır. Likra kısımları dahil her parçası birinci kalitededir.

3. Likarlı ürünümüz ispanyol paça modasıyla beğenilen likralı tesettür mayolar arasındadır. Bu ürünün markası Haşema’dır. Özellikle Mayovera’nın çokça kullandığı tasarım tesettür mayo modellerinde kol ve paça ispanyol tarzındadır. Renk kombini profesyonelce karar verilerek üretilmiştir. Mint yeşili ile kahverengi karışımı ile plajda çok değişik bir havanız olacak.

Pastel serisi haşema, geçen senenin picasso serisinin devamı niteliğindedir. Picasso serisi tesettür mayoyu sadece Tıklaalbeni üretmiştir ve bu yıl da devam ettirmiştir. Çünkü geçen senenin en çok satan ürünleri arasındadır. Özelikle sosyal medyada en çok paylaşılan tıklaalbeni tesettür haşema modelleri arasındadır.

Yazar: Elif Aydoğan

blog.tiklaalbeni.com yazarı Elif Aydoğan İstanbul Üniversitesi edebiyat fakültesi mezunudur. Siz değerli müşterilerimiz için modayı yakından takip ederek, en güncel blog yazılarını sizlere tanıtmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir